• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1493-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری آموزش یک روزه "نظریه زمینه‌ای" در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

آموزش یک روزه "نظریه زمینه‎ای" از سلسه برنامه‌‎های آموزشی و پژوهشی تحت عنوان "پژوهش‌کاوی" چهارشنبه 25 بهمن ماه سال جاری، در معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، مهدی ژیان پور، اظهار کرد: با توجه به سلسله برنامه‌های آموزش تخصصی طراحی شده در گروه مطالعات اجتماعی- فرهنگی شهر معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و زیر مجموعه برند "پژوهش کاوی"، آموزش یک روزه "نظریه زمینه ای" را  برگزار می کند.

وی افزود: تربیت پژوهشگران حرفه‌ای در تمام زمینه‌ها از اهداف این سلسله برنامه‌های آموزش تخصصی به حساب می‎آید که "روش تحقیق کیفی" نیز یکی از مهمترین زمینه‌ها در این عرصه است.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: تاکنون تحت برند "پژوهش‌کاوی" 4 برنامه‎ی آموزش تخصصی برگزار شده است و پنجمین برنامه آموزشی تحت عنوان "نظریه زمینه‌ای" با تدریس دکتر فراستخواه (عضو هیات علمی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی) در 25 بهمن سال جاری برگزار خواهد شد.

ژیان پور با بیان اینکه این سلسله برنامه‎های آموزش تخصصی با محوریت روش‎شناسی‎های تحقیق کیفی در سال‎های آتی نیز ادامه‌‎دار خواهند بود، اضافه کرد: مخاطبان این برنامه‎ آموزش تخصصی، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‎مندان حوزه تحقیقات کیفی هستند و به شرکت کنندگان در این برنامه‎ی آموزشی، گواهینامه‌ی حضور از طرف جهاد دانشگاهی اعطا خواهد شد.
1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: