• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداری از 63 کیلومتر شبکه روشنایی جدید در اصفهان

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: ٨۵٠ پروژه برق‌رسانی با اعتبار ۶٠ میلیارد و ٧۵٠ میلیون تومان در سطح شهرستان اصفهان افتتاح و بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، حمیدرضا پیرپیران امروز سه‌شنبه ١٠ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران از بهره‌برداری رسمی از 63 کیلومتر شبکه روشنایی جدید خبر داد و اظهار کرد: هم‌زمان با آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ٨۵٠ پروژه برق‌رسانی با اعتبار ۶٠ میلیارد و ٧۵٠ میلیون تومان در سطح شهرستان اصفهان افتتاح و بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: برای اجرای طرح‌های یاد شده 328 دستگاه پست و ترانسفورماتور زمینی و هوایی تجهیز و در مدار قرار گرفته است. همچنین احداث 374 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف زمینی و هوایی از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری  است که نزدیک 30 هزار انشعاب جدید را در اختیار مشترکان قرار می‌دهد.

رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: حوزه توزیع برق اصفهان حدود 15 هزار و 700 کیلومتر، 16 شهر و 378 روستا است که در این محدوده هیچ روستایی با 10 خانوار بدون برق وجود ندارد.

پیرپیران با اشاره به تاسیسات زیر بار شرکت توزیع برق اصفهان گفت: کار برق رسانی حوزه فرمانداری استان اصفهان به طور پایدار و مطمئن با ایجاد شبکه‌های فشار متوسط و ضعیف هوایی و زمینی با بیش 14 هزار کیلومتر، با 12 هزار و 201 دستگاه پست و ترانس هوایی و زمینی با ظرافت 3097 هزار مگاوات آمپر و در نهایت بیش از 252 هزار و 108شعله چراغ انجام می‌شود.

وی افزود: بهره‌برداری از 110 پروژه انرژی خورشیدی در مقایسه کوچک جمعاً به ظرفیت یک مگاوات، افتتاح و اتصال سه واحد نیروگاه گازی با مقیاس کوچک در شهرک سگزی و جی به ظرفیت 5 مگاوات و راه‌اندازی سامانه پذیرش مشترکان جدید انرژی‌های نو از طریق تلفن 38121 و همچنین پذیرش مشترکان نیروگاهی کوچک از همین طریق از پروژه‌های بازار برق این شرکت در دهه مبارک فجر است که پروژه‌های یاد شده ظرفیت‌سازی ویژه‌ای برای مدیریت پیک تابستان سال آینده را  نیز فراهم و امکان پذیرش انشعابات بیشتر را ایجاد می‌کند.

رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در خصوص رشد پیک‌بار در استان اصفهان تصریح کرد: در سال ١٣٩۶ میزان رشد پیک‌بار در استان اصفهان ٢ ونیم درصد نسبت به سال گذشته بوده است.

پیرپیران از آغاز برنامه‌های فرهنگی مدیریت مصرف برق در تابستان آینده خبرداد و گفت: بخشی از پروژه‌های اجرایی در دهه فجر مقدمه و زیرساخت فعالیت‌های فرهنگی است که در گروه‌های مختلف از جمله ادارات، کارخانه‌ها، چاه‌های آب کشاورزی و مصارف خانگی انجام می‌شود.

رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان 5 زیر ساخت را چرخ دنده‌های تحرک و پیشرفت شرکت توزیع برق اصفهان عنوان کرد و گفت: این شرکت در 5 زیر ساخت سخت افزاری، نرم افزاری، منابع انسانی، شبکه‌های توزیع و دستورالعمل‌ها و روش‌ها برنامه‌ریزی‌های مدون و کاربردی را صورت داده است به طوری که در بخش زیرساخت‌های سخت افزاری به ایجاد شبکه‌های مخابراتی برای تمام نقاط شهر و حتی خارج از محدوده شهر اصفهان اقدام کرده است.

کد خبرنگار:13092

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: