• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-10995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت تیران:

انقلاب اسلامی، عزت ملت را تضمین کرد

امام جمعه موقت شهر تیران گفت: انقلاب شرف،عزت و عظمت ملت ایران را تضمین کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در تیران و کرون ، حجت الاسلام و المسلمین سید کریم امامی در خطبه دوم نماز جمعه شهر تیران، اظهار کرد:حضرت فاطمه زهرا (س) برترین زن در دو عالم است و دارای مقام عصمت هستند و کلام فاطمه زهرا (س) و راه رفتن آن حضرت شبیه پیامبر اکرم (ص) بوده است .

وی افزود:12 بهمن ماه سال 57 جرقه پیروزی انقلاب اسلامی ایران زده شد و در 22 بهمن ماه انقلاب به پیروزی رسید و امام خمینی (ره) هیچ گاه احساس ترس نکرد و امام راحل به برنامه های خود اطمینان داشتند و با اخلاص، با شجاعت و با ایمان توانستند 2500 سال شاهنشاهی را در ایران در هم بکوبند و انقلاب اسلامی ایران را با کمک مردم پیروز کنند.

امام جمعه موقت شهر تیران تصریح کرد: امام راحل یک مکتب و اندیشه انقلابی جدید به جهان معرفی کرد و در حالی که انقلاب دارد به دهه چهارم می رسد  دشمنان گفته بودند که انقلاب دوام ندارد، اما پیش بینی آن ها اشتباه بود.

امامی اضافه کرد: انقلاب در کشور های لیبی،عربستان، مصر،تونس و... اتفاق افتاد، ولی به دلیل نداشتن رهبر به پیروزی نهایی نرسید. انقلاب اسلامی ایران با داشتن رهبر فرزانه و شجاع به پیروزی رسید و دستاورد های انقلاب اسلامی ایران در دو بعد مادی و معنوی بوده است. انقلاب  شرف،عزت و عظمت ملت ما را تضمین کرد و از زیر بار سلطه استعمار آزاد شدیم و مردم ما خودشان در سرنوشت کشورشان تصمیم می گیرند و ایران در منطقه تصمیم گیرنده شده است .

وی ادامه داد: پیشرفت های زیادی در طول انقلاب کسب کرده ایم که شامل سلول های بنیادی، فضا، هسته ای، ماهواره ها،نانو و فناوری،عمران، پزشکی، بهداشت و... است و بسیاری از امکانات رفاهی برای اکثر شهرها و حتی روستاها فراهم شده است .

امامی گفت: نباید دیگران برای کشور ما تصمیم بگیرند و باید فضای مجازی در کشورمان کنترل شود تا جوانان مملکت ما به تباهی کشیده نشوند و افرادی که تخصص در این رشته دارند باید کنترل کنند تا جامعه ما ایمن شود و فضای مجازی در اختیار خودمان قرار گیرد و از نرم افزار های بومی استفاده کنیم.

1445953973591_telisna3.jpgکد خبرنگار: 13073


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: