• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-14995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ریاست کلوپ سافاری جنوب غرب کشور به استان اصفهان رسید

رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان گفت: در مجمع انتخابات کلوپ سافاری کشور در تهران مسئولیت سافاری های استان های جنوب غرب کشور به سافاری اصفهان واگذار شد.

حسین انصاری فرد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، در خصوص اتفاقات اخیر و برنامه های جاری کلوپ سافاری استان اصفهان، اظهار کرد: با فعالیت های مستمر و مجدانه در سطح استان اصفهان توانستیم به عنوان مدیر کلوپ سافاری استان های جنوب غرب کشور شامل استان های کهکیلویه و بویر احمد٬ چهارمحال و بختیاری٬ فارس٬ اصفهان٬ خوزستان٬ هرمزگان و بوشهر انتخاب شویم و این افتخار بزرگی برای استان اصفهان است.

وی افزود: بحث طبیعت گردی٬ سافاری و آموزش از اهم برنامه ها در راستای ارتقای حفاظت از طبیعت٬ محیط زیست و منابع طبیعی است و سعی ما بر این است کمک کنیم طبق برنامه ای اصولی و منظم در راستای اهداف کلوپ سافاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران قدم برداریم و به ساماندهی سافاری و طبیعت گردی کمک کنیم.

انصاری فرد تصریح کرد: جذب مشتاقان به سفرهای سالم به عنوان حافظان محیط زیست، شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های استان های جنوب غرب و شناساندن آن به عموم مردم و آموزش برای استفاده و محافظت درست از طبیعت و طرح جامع سافاری با کمک مردم به خصوص انجمن های دوستدار طبیعت از جمله اولویت های کاری خواهد بود.

رییس کلوپ سافاری استان اصفهان گفت: بدون شک هیچ مجموعه ای موفق نمی شود مگر با همکاری و همدلی بخش های مختلف مرتبط با هدف مورد نظر٬ پس شایسته است مسئولان همکاری لازم را برای برگزاری انواع تورها٬ کمپینگ ها و کاروانینگ ها با کلوپ سافاری جنوب غرب کشور داشته باشند.

1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار: ۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: