• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-6792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

امام جمعه موقت اصفهان: 22 بهمن جشن بزرگِ خود مدیریتی است

امام جمعه موقت اصفهان گفت: راهپیمایی 22 بهمن برای دوست و دشمن پیام خاص خود را دارد. برای دوستان امید بخش و برای دشمن نا امید کننده است. بنابراین مردم به صحنه خواهند آمد و دِین خود را ادا و پای اهداف نظام و انقلاب ایستادگی خواهند کرد.

محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، در خصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی 40 ساله شد و این پدیده مبارک جشن بزرگ ملی است و این تنها شعار نیست، بلکه واقعیت است. بعد از قرن‌ها حاکمیت نااهلان و نفوذ بیگانه در این کشور و با ذلت و حقارتی که بر این ملت تحمیل شده بود انقلاب اسلامی به ملت کرامت داد.

وی افزود: 22 بهمن جشن خود مدیریتی است به این معنا که ملت امور خودشان را اداره می‌کنند. بنابراین حضور ملت یک حضور معنادار است. شرکت در راهپیمایی این روز زدن دست رد بر سینه استکبار است. این یک آمدن اجباری نیست بلکه آمدنی اختیاری است که ملت با علاقه خودش بدون هیچ رنگ و نژادی حضور گسترده پیدا می‌کند.

امام‌جمعه موقت اصفهان، تصریح کرد: حضور باشکوه مردم در روز  22 بهمن در دنیا بی‌سابقه است. مردم با راهپیمایی گسترده مشت محکمی بر دهان استکبار می‌زنند. دشمنان فتنه سال 88 را به وجود آوردند و امسال هم حرکت خزنده در گوشه و کنار ایران با دیکته استکبار انجام شد. ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن جواب این دسیسه‌ها را خواهند داد.

رهبر بابیان اینکه به فرموده امام راحل ایران اسلامی آمریکا را زیر پا خواهد گذاشت، گفت: مردم آمریکا را زیر پا خواهند گذاشت و در این راهپیمایی هر قدمی که مردم بر می‌دارند یک لگد به دشمن است.


وی افزود: بنابراین مسئولان باید قدر این ملت را بدانند و خودشان را خادم این مردم بدانند و در غم و شادی‌های ملت خود را شریک بدانند. البته مسئولان قدردان ملت هستند، اما باید بیشتر قدر مردم را بدانند و در جهت رفع مشکلات مردم بکوشند.

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: راهپیمایی 22 بهمن برای دوست و دشمن پیام خاص خود را دارد. برای دوستان امیدبخش و برای دشمن ناامید کننده است. بنابراین مردم به صحنه خواهند آمد و دِین خود را ادا و پای اهداف نظام و انقلاب ایستادگی خواهند کرد.

رهبر خاطرنشان کرد: همان‌طور که امام راحل فرمودند بهترین عبادت خدمت به مردم است. قطعاً حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن با توجه به حرکات خزنده اخیر پرشورتر از گذشته خواهد بود و هر چه دشمن بخواهد تحرک کند ملت طوفانی‌تر به میدان خواهد آمد. همه ما از این ملت باید وفاداری، انسجام و وحدت را یاد بگیریم و جریان‌های سیاسی هم نباید انرژی خود را صرف تخریب یکدیگر کنند. 

1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

لینک های مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: