• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-6892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

دبیر حزب کارگزاران استان: 22بهمن نمایش وحدت ملی است

دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان اصفهان گفت: مردم در روز 22 بهمن مانند سال‌های گذشته حضور پررنگی خواهند داشت، البته پیش‌بینی می‌کنم این حضور با معنا و شکل افزوده‌تری نسبت به گذشته باشد.

سعید بزرگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، در خصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: به‌طور کلی تنها عامل استواری حکومت‌ها پشتوانه مردمی آنان است و جمهوری اسلامی ایران هم از این فرمول مستثنی نیست. بنابراین تا وقتی می‌توانیم در مملکت خود آسایش و امنیت داشته باشیم که مردم در کنار حکومت باشند که این در کنار حکومت بودن یک رابطه دو طرفه است.

وی در همین خصوص افزود: اول باید دولت و حاکمیت به وظایف خودش در قبال مردم عمل کند و مردم هم موظف‌اند بر همان اساس به وظایف خودشان در قبال حاکمیت عمل کنند که در شرایط برابر یکی از این وظایف حضور گسترده در مراسم‌هایی مانند 22 بهمن است که فارغ از تمام جناح‌بندی‌ها و گروه‌بندی‌ها یک نمایش وحدت ملی در کل کشور است.

دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان اصفهان، خاطرنشان کرد: مردم در روز 22 بهمن مانند سال‌های گذشته حضور پررنگی خواهند داشت، البته پیش‌بینی می‌کنم این حضور با معنا و شکل افزوده‌تری نسبت به گذشته باشد. در 40 سال گذشته جامعه همراه با تمام قسمت‌های دیگر رشد کرده و حتی در بعضی از حوزه‌ها جامعه از حاکمیت پیشی گرفته است.

بزرگی گفت: در 200 سال گذشته یا شاید 300 سال گذشته هیچ‌وقت در این سطح اقتدار منطقه‌ای نبوده‌ایم. ایران به عنوان کشوری مقتدر در منطقه در گستره وسیعی از خاورمیانه دارای اقتدار مثال زدنی است که در تاریخ این مملکت کمتر در چنین شرایطی قرار داشته‌ایم. این دستاورد بزرگ، حاصل نظام جمهوری اسلامی است. 

1445953973591_telisna3.jpgکد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

لینک های مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: