• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-6992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

نکویی: 22 بهمن روز وحدت ملی و نزدیکی گروه‌ها به یکدیگر است

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان گفت: در راهپیمایی 22 بهمن باید از شعارها و مطالب تفرقه انگیز خودداری و از این رویداد مهم به‌عنوان وحدت جامعه و نزدیکی افراد و گروه‌ها به یکدیگر استفاده کرد.

علی نکویی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، در خصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قابل توجه و چشم‌گیر است و بیشترین محور این راهپیمایی بر مبنای وحدت جامعه است. از شعارها و مطالب تفرقه‌انگیز باید خودداری و از این رویداد مهم باید به عنوان وحدت جامعه و نزدیکی افراد و گروه‌ها به یکدیگر استفاده کرد. جمع متشکل مردم می‌تواند پیام قوی برای دشمنان انقلاب داشته باشد.

وی افزود: هر سال نشان می دهد که مردم حضور پررنگی در راهپیمایی 22 بهمن دارند و امروز هم بدون شک حضور مردم با توجه به حوادث اخیر پرشور و دشمن‌شکن خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان، تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن یک امر لازم است. مسئولان برگزاری مراسم 22 بهمن هم باید تدابیری بیندیشند که تفرقه و نفاق در بین مردم ایجاد نشود و شعارهای مراسم حول وحدت در جامعه باشد.

نکویی خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب در 40 سال گذشته استقلال و عدم وابستگی به قدرت‌های بزرگ بوده است. از اول انقلاب شعار اصلی عدم وابستگی به اجانب بود، البته عدم وابستگی به معنای نداشتن ارتباط با دیگر کشورها نیست. ایران اسلامی با برخی کشورها روابط زیادی دارد و با برخی از کشورها به دلیل رعایت منافع ملی روابط کمتری دارد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مهم این است که دیگر کشورها تعیین کننده سیاست‌های ما نیستند. در گذشته با این مشکل مواجه بودیم که حکومت‌ها به جای اینکه از مردم خود پیروی کنند از قدرت‌های خارجی دستور می‌گرفتند. هم‌اکنون هیچ قدرت خارجی در تعیین سیاست‌های ایران اسلامی نقش ندارد.  

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: