• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

فرماندار کاشان: بیان تفاوت های قبل و بعد از انقلاب، وظیفه عمومی است

فرماندار کاشان گفت: با حضور و مشارکت مردم در همه صحنه های دفاع از کشور، امروز هیچ کشوری، حتی جرات فکر کردن برای تجاوز به ایران اسلامی را ندارد.

به گزارش ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، حمیدرضا مومنیان اظهار کرد: وظیفه همه آحاد ملت ایران است که تفاوت های قبل و بعد از انقلاب را به نسل نوجوان و جوان کشور منتقل کنند که نمونه آن، زیرساخت های مهندسی کشور پیش از انقلاب اسلامی است که نسبت به امروز نزدیک به صفر بوده است.

وی با اشاره به آزادی بیان در جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، شنیدن صدای مخالف برابر با سرکوب و ارعاب بود، اما اکنون در نظام جمهوری اسلامی مردم آزادانه به بیان سخن و نقد می پردازند.

فرماندار کاشان افزود: باید فرصت های حضور و اعلام نظر جوانان را در بسترهای صحیح و قانونی در جامعه فراهم کنیم. باید آزمون و خطای جوانان را بپذیریم، به افکار و اندیشه های آنان بها دهیم تا در راستای پیشرفت و توسعه فرهنگی اجتماعی کشور به کار گرفته شود.

مومنیان با دعوت شهروندان برای حضور در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در 22 بهمن نیز شاهد نمایش وحدت و انسجام آحاد مردم و گروه های سیاسی در کاشان خواهیم بود.

وی با اشاره به توجه دولت اشتغال اظهار کرد: یکی از بهترین طرح های موفق سال گذشته، طرح حمایت از رونق تولید و واگذاری تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط تولیدی بود که بیش از 25درصد سهم استان اصفهان به شهرستان کاشان اختصاص یافت.

فرماندار کاشان گفت: با تسهیلات واگذار شده به واحدهای تولیدی شهرستان کاشان در سال گذشته، بیش از شش هزار شغل پایدار شده و قریب به سه هزار شغل جدید ایجاد شده است.

مومنیان افزود: در دولت تدبیر و امید شاهد کمترین انحراف در واگذاری تسهیلات اشتغال زایی هستیم که نرخ آن کمتر از چهار درصد بوده است.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: