• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

داعش پروری دوباره آمریکا برای مقابله با ایران در منطقه

امام جمعه نطنز گفت: آمریکا درصدد است برای مقابله با نفوذ ایران در منطقه داعش را دوباره به وجود آورد.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در نطنز، حجت الاسلام و المسلمین روح الله امینی در پایان مراسم راهپیمایی 22 بهمن در نطنز اظهار کرد: سردار شجاع ایرانی قاسم سلیمانی توانست داعش که به دست آمریکا و برخی کشورهای غربی به وجود آمده بود را نابود کند اما باز آمریکا می خواهد آن را به وجود آورد.

وی افزود: وقتی آمریکا می بیند که انقلاب اسلامی ایران در آستانه 40 سالگی به نفوذی غیر قابل باور در منطقه رسیده و به ثباتی مثال زدنی دست یافته می خواهد با آن مقابله کند.

امام جمعه نطنز گفت: آمریکا در طول تاریخ از هیچ توطئه ای دست بردار نبوده، ولی با حمایت همه جانبه مردم ایران از انقلاب اسلامی تا کنون ناکام مانده است.

امینی خاطرنشان کرد: آمریکا با تحریم، تهدید و ترور بارها و بارها برای مقابله با انقلاب اسلامی تلاش کرده، ولی هیچ پیشبردی در اهدافش نداشته است، چون مردم از انقلاب حمایت کرده اند.

وی گفت: دشمن با فتنه های مختلف و توطئه های پیچیده سعی در توقف انقلاب اسلامی داشته، ولی مردم این مرز و بوم با حضور به موقع خود همه این توطئه ها را خنثی کردند.

امام جمعه نطنز اضافه کرد: علی رغم اینکه مردم به خاطر گرانی ها و فساد معترض هستند، اما هیچ گاه اجازه نمی دهند تا بیگانگان از این موضوع سوء استفاده کنند.


کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: