• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

نماینده مردم اردستان: ساختارهای نظام اداری، رفتاری و قانونی کشور تغییر کند

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در انقلاب سال 57 ساختار سیاسی را تغییر دادیم و نظام اسلامی خود را بر پایه نظام ناب محمدی ایجاد کردیم، اما متاسفانه ساختارهای نظام اداری، رفتاری و قانونی هنوز تغییر نکرده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در اردستان، حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در راهپیمایی 22 بهمن اردستان اظهار کرد: مسئولان باید جوابگوی حضور مردم باشند و هرآنچه در توان داریم باید برای مردم خرج کنیم.

وی افزود: در انقلاب سال 57 ساختار سیاسی خود را تغییر دادیم و نظام اسلامی خود را بر پایه نظام ناب محمدی ایجاد کردیم، اما متاسفانه ساختارهای نظام اداری، رفتاری و قانونی ما هنوز تغییر نکرده است. تغییری در نظام سیاسی خود دادیم، اما باید ساختارهای دیگر نیز تغییر کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: آن نظام مطلوب که مورد تایید مقام معظم رهبری است نظامی است که بر پایه نظام مهدوی تنظیم شود و امیدواریم با تصمیماتی که در مجلس می گیریم به آن دست پیدا کنیم.

طباطبایی نژاد خاطر نشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، در این مدت، انقلاب خدمات متعددی را به نظام و مردم ارایه کرده است. در هر زمینه ای که نگاه می کنیم نسبت به قبل انقلاب پیشرفت داشته ایم. البته موانع و کاستی های زیادی را هم داشته ایم.

وی با اشاره به مطالبات به حق مردم افزود: در شهرستان اردستان نظام اداری دیگر جایی برای اضافه کردن ندارد و باید به سمت فعالیت های بخش اقتصاد مقاومتی و بخش خصوصی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است حرکت کنیم.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بارها اعلام کرده ایم که باید کمیته ای در شهرستان تاسیس شود تا از بخش خصوصی حمایت کند. هنوز نتوانستیه ایم از قابلیت هایی مانند جاده تراتزیت استفاده کنیم که این ضعف ما را نشان می دهد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: سیستم اداری ادارات شهرستان مناسب نیست و این یکی از بزرگ ترین موانع رشد شهرستان است. یکی از موانعی که در بخش اداری شهرستان داریم دخالت هایی است که از مرکز استان بر سیستم اداری شهرستان می شود که این موضوع را باید از طریق مجلس پیگیری کنیم.

کد خبرنگار: 13095

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: