• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

امریکا از اسلام ایران هراس دارد

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: امروز تفکرات اسلامی ایران به حدی رسیده که دنیا را فرا گرفته است و به همین دلیل آمریکا از اسلام ایران، هراس دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در تیران و کرون، حجت الاسلام و المسلمین بابایی در راهپیمایی 22 بهمن تیران اظهار کرد: در حال حاضر 900 نماز جمعه در 900 شهر برگزار می شود، اما در زمان شاه نماز جمعه برگزار نمی شد.

وی با بیان اینکه آمریکا از اسلام ایران می ترسد، ادامه داد: تفکرات اسلامی فراگیر و جهانی شده است. امروز مردم با حضور با شکوه و عظیم خود در 22 بهمن نشان دادند که قدردان انقلاب هستند .

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: اگر نگاه کنیم روزی نیست که پرچم جمهوری اسلامی ایران در دنیا برای المپیک، المپیاد و در بخش های علمی، صنعتی، فنی، نظامی، پزشکی و... به اهتزاز در نیایید .
 
بابایی تصریح کرد: بر اساس آمار بانک جهانی، ایران پیشرفت چشمگیری در طول انقلاب اسلامی نسبت به قبل از انقلاب داشته است و جوانان باید دوران قبل از انقلاب را با بعد از انقلاب مقایسه کنند تا فریب دشمن را نخوردند و پیشرفت های بعد از انقلاب قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

وی اضافه کرد: خوشبختانه دشمنان تحلیلگر نیستند. مردم اگرچه گاهی از وضعیت اقتصادی و بیکاری گله دارند ولی اسلام و خدا را قبول دارند و با نظام جمهوری اسلامی ایران نیز مخالف نیستند.

بابایی گفت: مردم از تبعیض، فحشا، فساد، اختلاس، بیکاری ، دزدی و گرانی ناراحت هستند و درمان این مشکلات اقتصاد مقاومتی است که رهبر معظم انقلاب پنج سال است که حکم جهاد در راه اقتصاد داده اند. نباید حرمت شکنی کنیم و باید قدردان روحانی، کاسب، ریش سفید، نخبه ها، دانشجویان و... باشیم.

وی ادامه داد: باید آسیب های اجتماعی را ریشه کن کنیم. منشا اصلی این هنجار شکنی ها مشکلات مالی است و نباید فروشگاه های اینترنتی رونق پیدا کنند بلکه باید فروشگاه های خرده فروشی و مغازه دارها را رونق دهیم تا خانواده ها از هم نپاشد.
1445953973591_telisna3.jpg


کدخبرنگار:13073

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: