• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

فرمانده گروه نهم آیت الله کاشانی: پیوند مردم با امام و انقلاب همیشگی است

فرمانده گروه نهم آیت الله کاشانی گفت: افتخار انقلاب اسلامی حضور مستمر و همیشگی مردم در صحنه های انقلاب است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل٬ سردار قریشی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن آران و بیدگل اظهار کرد: بدون شک ولایت فقیه خط قرمز مردم ماست و مردم با حضور خود نشان دادند پیوندشان با امام و انقلاب قلبی و همیشگی است و این از افتخارات ما مسئولان است.

وی افزود: حضور امروز مردم، استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و اسرائیل را مثل همیشه خار و زبون و از توطئه چینی برای نظام و انقلاب ناامید کرد٬ شما مردم نشان دادید در مسئله حفظ نظام با هیچ کس شوخی ندارید و در مقابل دشمن داخلی و خارجی می ایستید.

فرمانده گروه نهم آیت الله کاشانی تصریح کرد: امروز به همت جوانان غیور و با ایمان دارای قدرت بالای علمی، نظامی و دفاعی هستیم که نه تنها خود بلکه منطقه را ایمن می کنیم و این با همت٬ همکاری و همدلی شما مردم به دست آمده، این قدرت نظام اسلامی است و باید افتخار کنیم به داشتن چنین مردمانی که در همه حال همراه و همگام با انقلاب و نظام هستند.

قریشی گفت: امروز قدرت نظامی و دفاعی ما به اندازه ای است که اگر کوچک ترین تحرکی از دشمن به خصوص رژیم اشغالگر اسرائیل برای نا امنی ایران سر بزند از هر گوشه ایران اراده کنیم، شهرهای مختلف، این متجاوز را با خاک یکسان می کنند.

وی افزود: درود می فرستم بر شما مردم آران و بیدگل و شهدای شما که به حق الگوی بزرگ برای مردم و شهرهای دیگر هستید و در مسئله حمایت از انقلاب از پیشگامان عرصه ایثار و شهادت هستید و به مسئولان عرض می کنم که قدر شما را بیش از پیش بدانند.

کد خبرنگار:13094

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: