• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

امام جمعه گلپایگان: مسئولی که زندگی اشرافی دارد به درد مسئولیت نمی خورد

امام جمعه گلپایگان گفت: کسی که در انجام وظیفه اش کوتاهی می کند و تمام توانش را برای رفع مشکلات مردم نمی گذارد به خون شهدا خیانت کرده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در گلپایگان، آیت الله علی طهماسبی در راهپیمایی 22بهمن در بین مردم شهرستان اظهار کرد: مردم امروز با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی بار دیگر با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند. حضور شما مشت محکمی است بر دهان آمریکا، اسرائیل و غربی هایی که اخیرا در رابطه با فعالیت های تسلیحاتی و موشکی و... رجزخوانی داشتند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه، رمز بقای انقلاب اسلامی است، ادامه داد: مسئولان کشور باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا مردم را پرشور در صحنه نگه دارند، قدر مردم را باید دانست و برای اصلاح اقتصاد این ملت مسئولان کشور باید مخلصانه مجاهدت کنند و بدانند اولویت هایی هم چون اشتغال، رونق اقتصادی و مبارزه با فساد هیچ گاه با تکیه بر شعار درمانی و وعده های توخالی تحقق نمی یابد، بلکه اقدام و عمل انقلابی، مدیریت و تلاش جهادی می طلبد.

امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولان کشور به جای چشم دوختن به خارج و صرف هزینه های گزاف برای توافقات بی ثمر با دیگران، به توانمندی های داخل تکیه کنند و با اعتماد به جوانان این کشور ما را به قله های پیشرفت و ترقی برسانند.

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه دشمن هیچ گاه دست از دشمنی بر نمی دارد، افزود: تشکیک در اصل ولایت فقیه یکی از مواردی است که نظام و مردم را تهدید می کند، چرا که دشمن عظمت و شکوه ولایت فقیه را دیده است، هم چنین دشمن به دنبال تضعیف روحیه انقلابی است، اما امروز ملت ثابت کرد که همانند روزهای اول انقلاب، انقلابی هستند و انقلابی خواهند ماند.

وی خاطر نشان کرد: دشمن به شدت به دنبال این است که فرهنگ مبتذل خود را به فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی ما تحمیل کند و مظاهر فساد را ترویج دهد، لذا تمام ملت باید حواسشان جمع باشد، فرهنگ ما فرهنگی عاشورایی است و هیچ گاه در مقابل فرهنگ مبتذل غرب خضوع نخواهیم کرد.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به ملی گرایی و قومیت گرایی اضافه کرد: جوانان هشت سال در دفاع مقدس جنگیدند و حماسه آفریدند و همواره شعارشان "یاحسین" و "یا زهرا" بود و این فرهنگ جوانان ما است، حال برخی می خواهند ملی گرایی را ترویج دهند، ما ایرانمان را دوست داریم، اما وقتی برای ما ارزش دارد که در کنار اسلام باشد، ایران اسلامی برای ما عزیز است نه ایرانی که توام با ملی گرایی و قومیت گرایی باشد.

طهماسبی در خصوص ترویج تجمل گرایی تصریح کرد: متاسفانه سریال های صدا و سیما تحمل گرایی را ترویج می کند، ایجاد اشرافی گری بین مردم سبب تضعیف روحیه انقلابی گری می شود، بدتر از آن تجمل گرایی مسئولان کشور است، آن مسئولی که زندگی اشرافی دارد و در خانه چند 10 میلیاردی زندگی می کند به درد مسئولیت در این کشور نمی خورد.

امام جمعه گلپایگان یادآورشد: مسئولان کشور قدر این ملت را بدانند، کسی که در انجام وظیفه اش کوتاهی می کند و تمام توانش را برای رفع مشکلات مردم نمی گذارد به خون شهدا خیانت کرده است.

کد خبرنگار:13083

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: