• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

امام جمعه بویین میاندشت: استعمار جهانی نفوذی در کشور ندارد

امام جمعه بویین میاندشت گفت: خوشبختانه استعمار جهانی نفوذی در بحث های اقتصادی، سیاسی و  فرهنگی ایران اسلامی ندارد .

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان در بویین میاندشت، حجت الاسلام و المسلمین اسکندری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن شهر افوس، با وصف ناپذیر خواندن حضور مردم، اظهار کرد: حرکت مردم به خاطر آشنایی با هدف والای انبیا است، کسی که هدف را به خوبی می شناسد در حرکتش مصمم تر خواهد بود .

وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه را پرشکوه خواند و افزود: بیایند و ببینند ولایت مداران کشور جمهوری اسلامی ایران را و انقلابیون انقلاب اسلامی ایران را که در دورترین نقاط در روزهای سرد زمستان این مردم آمده اند و لبیک گویی ندای رهبرشان هستند .

امام جمعه بویین میاندشت با تجلیل از حضور تمام اقشار مردم در راهپیمایی بویین میاندشت گفت: وقتی امام (ره) نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پایه گذاری کردند، مردم فوج فوج به سمت آرمان های انقلاب حرکت کردند، زیرا هدفی که به آن به عنوان یک آرمان نگاه می کنند و  بر طبق آن حرکت می کنند، هدفی است که هیچ کشور غربی آن را نداشته و این آرمان و هدف، هدف فرهنگ حاکمیت امام معصوم و معنویت است .

اسکندری همدلی و هماهنگی مردم و مسئولان شهر افوس را الگویی برای تمام مناطق دانست و اظهار کرد: این دوران، دوران طفولیت انقلاب اسلامی است. همه ما عضو یک خانواده هستیم و دیگر کشورهای جهان نیز بر سر سفره انقلاب و این میهمانی آمده اند و از آن بهره می بردند .

وی با اشاره به قصد بیگانگان برای نفوذ در جمهوری اسلامی ایران گفت: خوشبختانه استعمار جهانی نفوذی در بحث های اقتصادی، سیاسی و  فرهنگی ایران اسلامی ندارد .
امام جمعه بویین میاندشت اضافه کرد: مردم با فرهنگ انتظاری که دارند ثابت می کنند نظام اسلامی پرورش دهنده سربازان امام زمان (عج) است. وقتی انقلاب اسلامی پرورش دهنده چنین سربازانی است کسی نمی تواند نفوذی در کشور اسلامی ما داشته باشد.

اسکندری با بیان اینکه انقلاب اسلامی مانند منطقه آموزشی است، ادامه داد: در زمان ظهور امام زمان (عج) این سربازان آموزش دیده در انقلاب اسلامی می توانند سرباز خوبی برای امام زمان باشند .

وی حرکت مردم غیور و همیشه در صحنه شهر افوس را ستودنی دانست و گفت: آنچه موجب پیشرفت می شود اتحاد و همدلی است که خوشخبتانه می بینیم همه و همه در شهر افوس کنار هم هستند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: