• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-18795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

ترکی: حفظ انقلاب مهم تر از خود انقلاب است

نماینده مردم بویین میاندشت در مجلس گفت: اتحاد و انسجام مردم در سراسر ایران اسلامی، انقلاب اسلامی را به پیش خواهد برد  .

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه بویین میاندشت، اکبر ترکی در راهپیمایی 22 بهمن ماه شهرستان بویین میاندشت گفت: اتحاد و انسجام مردم به پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی کمک خواهد کرد .

نماینده مردم بویین میاندشت در مجلس حفظ انقلاب را مهم تر از خود انقلاب دانست و گفت: آمار شهدای انقلاب اسلامی با شهدای ترور، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست .

ترکی با اشاره به تلاش استعمار جهانی برای ایجاد مشکلات در جهان اسلام گفت: جنگ تحمیلی، فتنه ها، داعش، مشکلات موجود در منطقه از دشمنان برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان این که مردم همه مراحل را پشت سرگذاشته اند، اظهار کرد: اخیرا در کشور دچار مشکلات معیشتی و اقتصادی هستیم و مردم معترض برخی از نابسامانی های اقتصادی بودند، همین جا بیگانگان اصل نظام را نشانه گرفتند که شما مردم با حضور خود تمام نقشه های آنان را کمرنگ کردید .

نماینده مردم فریدن در مجلس با اشاره به هدف دشمن در ایجاد تفرقه در بین مردم گفت: آنان با تلاش برای ناکارآمد نشان دادن نظام و بزرگنمایی مشکلات اقتصادی می خواستند مشروعیت نظام را زیر سوال ببرند که شما مردم با حضور خود تمام نقشه های آنان را خنثی کردید .

ترکی با دعوت از قوای سه گانه به اتحاد گفت: مجلس، قوه قضاییه و دولت باید اتحاد و انجسام خود را حفظ کنند و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید مشکلات مردم و جامعه را بدون اختلاف دنبال کرده و در راستای حل آنها تلاش کنیم. باید از فساد جلوگیری کنیم، سوء مدیریت را باید مدیریت کنیم. معیشت مردم و مسائل اقتصادی را مردم و مسئولان باید دنبال کنند .

وی با اشاره به فعالیت های مجلس در راستای کمک به مردم گفت: دست بیعت را به مردم و مسئولان می دهیم، اگر ما دست به دست هم دهیم و مردم هم پشتیابنی کنند به موقعیت خوبی دست پیداخواهیم کرد، زیرا اگر ما به پشتوانه مردم در این راه پیش رویم خداوند نیز ما را یاری خواهد کرد.  

1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: