• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-6094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

رودخانه هنر اصفهان جاری است

وسط هفته که می شود باید کمی فکرها را رها کرد، باید بلند شد و حالا که رودخانه نیست که با صدایش آرامش را به آدم بدهد باید قدم زد و پا در رودخانه هنر گذاشت، اینجا آن قدر هنر از درونش جاری است که می تواند خستگی تن را بشوید و آرامش را به شهروندانش هدیه کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، امروز در اصفهان گالری ها نفس را به ریه های هنر دمیده اند و  نمایشگاه مجسمه "ریشه‌ها و سنگ‌ها" آثار تونی کرگ ساعت ۹ تا ۱۳.۳۰ و ۱۵ تا ۱۸ در موزه هنرهای معاصر هنوز پابرجاست، هم چنین نمایشگاه گروهی خوشنویسی (ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ گالری نقش‌خانه) و نمایشگاه "سیاه سرخ سبز"  هنرمندان معاصر افغان (ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۳، مجموعه خانه صفوی) میزبان علاقه مندان به هنر است.

علاوه بر این نمایشگاه "فراموش‌خانه" مروری بر آثار کاوه کاووسی (ساعت ۱۰ تا ۲۲، گالری بیان)، نمایشگاه آثار یک مجموعه به نام "مکان" (ساعت ۱۱ تا ۱۹ گالری امروز)، نمایشگاه نخستین فراخوان نقاشی (ساعت ۱۶ تا ۲۰ گالری نقش قلم) و نمایشگاه نقاشی "لوکیشن ۳" آثار ریحانه و المیرا امین‌الساداتی (ساعت ۱۶ تا ۲۰ گالری سایان) هم چنان بر دیوار نمایشگاه منتظر مخاطبان خود هستند.

صحنه های نمایش اصفهان امروز نیز از تئاتر خالی نیست و با اجرا نمایش های تئاتر " تئوری میس‌کال (ساعت ۱۷ تماشاخانه اصفهان)، تئاتر "ایران (ساعت ۱۸، تالار سعدی)، تئاتر "ایلیا و اتاق سحرآمیز" (ساعت ۱۸، فرهنگسرای کوثر)، تئاتر "مثل سوسوی فانوس آویخته" (ساعت ۱۸، آموزشگاه آدمک)، تئاتر شاد و موزیکال "کدو قلقله‌زن") ساعت ۱۸، هنرسرای مهتاب)، تئاتر "حر دیگر" (ساعت ۱۸.۳۰، نگارستان امام‌خمینی)، تئاتر "دام" (ساعت ۱۸.۴۵، تالار هنر) و تئاتر "سیندرلا و منیژه" (ساعت ۱۹، هنرسرای خورشید) منتظر علاقه مندان به صحنه نمایش است.

جشنواره فجر شب گذشته بار سفر بست و از سینماها رفت، اما این دلیل نمی شود که سینما خالی بماند و امروز در سینما سوره فیلم "نسیان" ساعت ۱۵، فیلم "بیدار شو آرزو" ساعت 17 ،  فیلم "تمارض" ساعت  19 و فیلم "هجوم "ساعت ۲۱ اکران می شود. فیلم"آینه بغل" در  سینما سپاهان، پردیس چهارباغ و سینما قدس اکران می شود و فیلم "ما خیلی باحالیم" نیز در پردیس چهارباغ و سینما فلسطین روی پرده می رود. در پردیس چهارباغ فیلم های "کمدی انسانی"، "پل خواب"، "ثبت با سند برابر است" و "عشقولانس" اکران می شوند فیلم "دخترعمو و پسرعمو" در سینما سپاهان و سینما فلسطین روی پرده است و سینما قدس با اکران فیلم "خالتور" امشب میزبان سینما دوستان خواهد بود.

کد خبرنگار: 13019

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: