• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-8190-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

راننده 16 ساله باعث مرگ نوجوان 15 ساله شد

فرمانده انتظامی شهرستان نائین از واژگونی یک دستگاه سواری پیکان و فوت نوجوانی 15 ساله و مجروح شدن دو نوجوان 16 ساله خبر داد.
 
به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان، سرهنگ صادق کاظم زاد گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان نائین از واژگونی یک دستگاه سواری پیکان مطلع و به محل اعزام شدند و مشخص شد در این حادثه رانندگی، راننده 16 ساله یک سواری پیکان به علت تخطی از سرعت مطمئنه کنترل را از دست داده و موجب واژگون شدن خودرو شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه در این سانحه سرنشین 15 ساله خودرو فوت کرده، راننده و دیگر سرنشین خودرو که هر دو 16 ساله بودند به شدت مجروح شدند. والدین باید بر فرزندان خود نظارت داشته باشند و تحت هیچ شرایطی وسیله نقلیه خود را در اختیار فرزندانی که به سن قانونی نرسیده اند و گواهینامه متناسب با آن وسیله نقلیه را ندارند قرار ندهید تا شاهد وقوع حوادث تلخ رانندگی نباشیم.

کما، نتیجه مقاومت مال باخته کلاه برداران دیوار و شیپور

با تلاش کارآگاهان پليس آگاهي استان دو سارق که با مراجعه به برنامه دیوار و شيپور افرادي که قصد فروش خودرو داشتند را شناسايي و اقدام به سرقت خودروی آنان مي کردند شناسايي و دستگير شدند.

ستار خسروي- رییس پلیس آگاهی استان گفت: در پي شکايت تعدادي از همشهريان مبني بر سرقت خودروی آنها توسط دو فرد ناشناس، رسيدگي به موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت و با انجام تحقيقات مشخص شد سارقان با مراجعه به برنامه ديوار و شيپور افرادي که قصد فروش خودرو خود را دارند شناسايي و با آنها تماس گرفته و بعد از اينکه محلي براي ملاقات تعيين مي کردند  به بهانه بررسی خودرو سوار آن شده و در يک فرصت مناسب خودرو را سرقت می کردند.

خسروي ادامه داد: کارآگاهان پليس آگاهي اصفهان با انجام اقدامات تخصصی موفق به شناسايي يکي از سارقان شدند و با هماهنگي قضائي او را در مخفيگاهش دستگير کردند. دیگر سارق نیز در يکي از شهرستان هاي شرق استان شناسايي و در حالي که با خودرو سرقتي قصد فرار داشت توسط کارآگاهان غافلگير و دستگير شد.

رئيس پليس آگاهي استان گفت: در يکي از اين سرقت ها مالک خودرو براي اينکه مانع از سرقت شود در خودرو را رها نکرده بود که به زمين خورده و در حال حاضر در کما بسر مي برد، در تحقيقات انجام گرفته سارقان به سه مورد سرقت خودرو در شهر اصفهان اعتراف کردند. اگر قصد فروش خودرو يا هر وسيله ديگري را از طريق اين سايت ها داريد بايد محل ملاقات را خودتان تعيين کنيد، در محل ملاقات به تنهايي حاضر نشويد، اگر خريدار قصد بررسی وسیله را دارد کنار آن فرد داخل خودرو بنشينيد و از تحويل مدارک خودرو به آنها خودداري کنید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: