• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-19895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس شرکت ملی نفت اردستان:

مردم تخلف جایگاه‌های سوخت را گزارش کنند

رئیس شرکت ملی نفت اردستان گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز 97 کار نظارت و کنترل مجاری عرضه سوخت در منطقه اردستان شدت گرفته است.

علی جعفری منش در حاشیه بازدید از یکی از جایگاه‌های CNG  در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در اردستان، اظهار کرد: با نزدیک شدن به ایام نوروز 97 کار نظارت و کنترل مجاری عرضه سوخت در منطقه اردستان شدت گرفته و کارشناسان منطقه  بر عملکرد جایگاه‌های عرضه سوخت نظارت می‌کنند.

 وی افزود: طرح نظارت و کنترل جایگاه‌های منطقه از 25 بهمن‌ماه با هدف تأمین رفاه گردشگران و مسافران نورزی در تعطیلات عید اجرا می‌شود و تا 13 فروردین 97 ادامه دارد. بازرس‌های شرکت نفت به صورت ماهیانه و دوره‌ای است و بیشترین تخلفاتی که وجود دارد درخواست ارائه خدمات بهتر از طرف کارکنانی است که در جایگاه فعالیت می‌کنند.

رئیس شرکت ملی نفت اردستان گفت: در حال حاضر7 باب جایگاه و 2 مرکز فروش عرضه بنزین در سطح شهرستان اردستان همچنین چهار جایگاه CNG آماده خدمت‌رسانی به مردم است که به صورت شبانه‌روزی ارائه خدمت می‌کنند.

جعفری منش درباره چگونگی پیگیری شکایت‌های مربوط به کم فروشی و یا ارائه عدم خدمات گفت: هرگاه مردم با چنین مشکلی مواجه شدند می‌توانند موضوع را با شماره تلفن 54248751 اطلاع دهند که به سرعت و کمتر از 72 ساعت، موضوع پیگیری شده و نتیجه به شاکیان گزارش داده می‌شود.

وی افزود: همه جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر کشور مجهز به دوربین‌های مداربسته هستند که می‌توان شکایات مطرح شده را به طور دقیق رصد کرد و حتی اگر برخی از کارکنان تخلف کرده باشند قابل پیگیری است.

1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: