• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-20095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعزام 200 دانش آموز کاشانی به اردوی راهیان نور

کارشناس مسئول فعالیت های اردویی آموزش و پرورش کاشان گفت: سومین کاروان دانش آموزان کاشان در قالب راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان در کاشان، محمدرضا معصومی اظهارکرد: در این کاروان 200 نفر از دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم دبیرستان و هنرستان های پسرانه در قالب پنج دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

وي ادامه داد: از آغاز سال تحصیلی جدید، 800 نفر از دانش آموزان کاشان در دو مرحله کاروان راهیان نور در سفرهای چهار روزه به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

کارشناس مسئول فعالیت های اردویی آموزش و پرورش کاشان تصريح كرد: دفاع مقدس و مقاومت هشت ساله ملت بزرگ ایران منشاء تحولات بزرگی برای کشور بوده و خواهد بود و این فرهنگی است که باید به همه نسل های این کشور منتقل شود.

معصومي تصریح کرد: دانش آموزان باید بدانند که در طول تاریخ این کشور، به دنبال جنگ نبوده ایم و نیستیم، اما زمانی که جنگ همه جانبه جهان استکبار بر ما تحمیل شد، دفاع و ایثار مردم باعث شد که دنیا به حقانیت این مردم سر تسلیم فرود بیاورد.

وی اضافه کرد: آشنایی دانش آموزان با فلسفه ایثار و جهاد، تقویت حس خودباوری، بیان خاطرات رزمندگان اسلام، زنده نگه داشتن یاد شهداء و مقابله با تهاجم فرهنگی و آماده سازی در جنگ نرم با دشمن، مهم ترین هدف از برگزاری اردوی راهیان نور است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: