• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-20295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان:

شبکه بهداشت و درمان اردستان 6.5 میلیارد تومان بدهی دارد

رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: این شبکه با 6.5 میلیارد تومان بدهی نیازمند توجه مسئولان استانی است.

مهیار حاجی مالیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در اردستان، اظهار کرد: بعد از حدود 15 ماه  تأخیر در پرداخت مطالبات شبکه بهداشت و درمان به خصوص از سازمان تأمین اجتماعی، به دلیل مشکلات مالی که در شبکه بهداشت است هیچ امیدی به پرداخت نداشتیم.

وی بابیان اینکه بیش 40میلیارد ریال بدهی شبکه بهداشت و درمان اردستان از سازمان تأمین اجتماعی است افزود: با پیگیری‌های مکرری که نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌نگاری با رئیس سازمان تأمین اجتماعی داشتند مبلغ 20میلیارد ریال در کمترین زمان ممکن به حساب دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان واریز شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان تصریح کرد: در حال حاضر شبکه بهداشت و درمان اردستان 65میلیارد ریال بدهی دارد. البته شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از بیمه‌ها نزدیک به همین مقدار را طلب کار است.

حاجی مالیان با اشاره به اینکه مبلغی که نماینده مردم اردستان در مجلس توانستند از سازمان تأمین اجتماعی اخذ کنند 50 درصد بدهی سازمان تأمین اجتماعی به شبکه اردستان بود، افزود: قطعاً این مبلغ قدم مهمی می‌تواند در موضوع تحول در شبکه بهداشت و درمان شهرستان و انگیزه بسیار خوبی در بین کارمندان ایجاد کند.

وی بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین مشکلات شبکه بهداشت و درمان اردستان عدم انگیزه در بین مدیران بخش‌های مختلف است افزود: جابجایی که در شبکه بهداشت و درمان به تازگی انجام شده است باعث ایجاد انگیزه در بین نیروهای جدید می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان در جواب خبرنگار ایسنا مبنی بر فشار مدیران شهرستان برای تغییرات در شبکه درمان، افزود: بر اساس نیازها و مشکلاتی که در بخش‌های مختلف داریم تصمیم می‌گیریم و هیچ فشار و یا اولتیماتومی از سوی مدیران شهرستان بر شبکه بهداشت نیست.

حاجی مالیان تأکید کرد: در بخش مدیران نیاز به یک فکر جدید داریم که بتواند یک تحول فکری ایجاد کند. نیرویی که چندسال کار می‌کند قطعاً داشته‌های خود را در طول این مدت انجام می‌دهد و انگیزه کافی در ادامه کار ندارد.

1445953973591_telisna3.jpgکد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: