• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-20595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ایجاد بیش از یکهزار شغل در آران و بیدگل

رئیس اداره تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل گفت: در جهت اشتغال و کسب و کار تسهیلات خوبی به مردم آران و بیدگل ارائه شده که منتج به شکل گیری بیش از یکهزار شغل در حوزه های مختلف کسب و کار شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، مرتضی رحیمی در سالن اجتماعات اداره کار و رفاه اجتماعی در خصوص آخرین وضعیت کار و اشتغال در آران و بیدگل، اظهار کرد: بانک ها تعامل خوبی با ما داشته اند و در حدود ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات را برای اشتغال مردم پرداخت کرده اند و در صنایع کوچک و شرکت های تعاونی این تسهیلات هزینه شده است.

وی افزود: در حوزه مشاغل خانگی در حدود ۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال معرفی به بانک داشته ایم که تعهد پرداخت تا پایان سال را داریم  و ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در حوزه صنایع و شرکت های تعاونی به بانک معرفی شده اند که بیشتر دریافت کرده اند و بقیه در نوبت دریافت قرار دارند.

رئیس اداره تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل، تصریح کرد: در حوزه کسب و کار واشتغال فعالیت خوبی انجام شده به گونه ای که آران و بیدگل کمترین نرخ بیکاری را دارد و سعی می کنیم با پرداخت  تسهیلات بیشتر به متقاضیان کار، این آمار را بهتر کنیم

1445953973591_telisna3.jpgکد خبرنگار:۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: