• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-20695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل:

به روز بودن مهمترین راه پویایی است

رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل گفت: در دنیای کنونی که علم و تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت و تغییر است به روز بودن مهم ترین راه پویایی به خصوص در حوزه هنر و هنرمندی است.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل جواد صدیقیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه طلوع فجر دانشگاه علمی و کاربردی آران و بیدگل، اظهار کرد: در دنیای امروز برای زنده ماندن و پیشرفت راهی جز به روز شدن و همگامی با علوم نوین نیست و ما با همکاری دانشگاه علمی و کاربردی بنا داریم کارگاه های آموزشی صنایع دستی را برگزار کنیم.

وی افزود: با شرکت کردن هنرمندان در این کارگاه های آموزشی که توسط اساتید مجرب بازاریابی در دانشگاه علمی و کاربردی آران و بیدگل انجام خواهد شد به شرکت کنندگان مدرک معتبر آموزشی داده خواهد شد تا ضمن به روز کردن دانش هنری از آخرین دستاوردهای این حوزه در جهان مطلع شوند.

صدیقیان به اهداف برگزاری کارگاه اشاره و تصریح کرد: ارتقای توان علمی و عملی افراد شاغل در حوزه صنایع دستی و آشنایی با شیوه های نوین کار آفرینی و ایجاد کسب وکار از اهداف اولیه برگزاری این کارگاه های آموزشی است که به ورود این افراد به بازرهای داخلی و خارجی کمک می کند.

رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل گفت: هدف ما توسعه و رشد صنایع دستی آران و بیدگل است و کارآفرینی٬ بازاریابی الکترونیک٬ به روز رسانی اطلاعات تولید کنندگان و دوره تخصصی مرتبط با توسعه صنایع دستی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد تا به رونق کسب وکار شاغلان در حوزه صنایع دستی بینجامد.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: