• جمعه ۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-2195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شهر افوس:

هرچه سریعتر عملیات اجرایی تونل بویین میاندشت _خوانسار به پایان برسد

عضو شورای شهر افوس گفت: افتتاح و بهره برداری از پروژه تونل بویین میاندشت _خوانسار از اولویت های شهرستان بویین میاندشت است .

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان، علی کیخایی با اشاره به برگزاری اولین جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی شهرستان های خوانسار وبویین میاندشت اظهار کرد: این جلسه جهت بررسی و پیگیری منافع مشترک دو شهرستان با حضور فرماندار خوانسار در این شهرستان  برگزار شد .

وی افزود: این جلسه به منظور تبادل نظر  و هم چنین  انجام پیگری های لازم در جهت تسهیل عملیات پروژه تونل خوانسار، بوئین میاندشت به در خواست نمایندگان دو شهرستان در شورای اسلامی استان  برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهر افوس با اشاره به ارتباطات میان مردم دو شهرستان تصریح کرد: از سالیان دور مردم دو شهرستان خوانسار و بویین میاندشت در زمینه های مختلف دارای روابط بوده اند و در سال های اخیر نیز رفت و آمدهای بسیار زیادی در این مسیر در حال انجام است که با توجه صعب العبور بودن مسیر به جهت رعایت حال مسافران باید هرچه زودتر عملیات اجرایی تونل به پایان برسد .

کیخایی افتتاح و بهربرداری از تونل را از اولویت های شهرستان دانست و گفت: به لطف خدا کار حفاری پایان یافته و بنابر سخنان فرماندار شهرستان خوانسار بودجه لازم برای ادامه عملیات تصویب شده که امیدواریم با تخصیص آن شاهد افتتاح این پروژه در آینده نزدیک  باشیم .

وی با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری چنین نشستی با سایر اعضای شورای اسلامی شهرستان های همجوار گفت: با هماهنگی و همراهی نمایندگان شهرستان های مورد نظر در شورای اسلامی استان این چنین نشست هایی برای هم افزایی بیشتر برگزار خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: