• جمعه ۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-3095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه گلپایگان:

در صدا و سیما زندگی عموم مردم به نمایش گذاشته شود

امام جمعه گلپایگان گفت: در قالب سریال ها زندگی اشرافی به تصویر کشیده می شود، چرا زندگی عموم مردم به نمایش گذاشته نمی شود؟ .

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در گلپایگان، آیت الله سید علی طهماسبی در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان به هشتم اسفند روز تربیت اسلامی اشاره و  اظهار کرد: تربیت و بازسازی دانش آموزان در فضایی انقلابی و اسلامی، انتقال ارزش های دینی به مدارس، زمینه سازی برای ورود نگرش های دینی و ارزش های انقلاب اسلامی به نظام آموزش و پرورش و حفظ مدارس از آفت های فرهنگی و سیاسی، شناخت و پرورش استعدادهای دانش آموزان در رشد اخلاقی، دینی و ... از مهم ترین اهداف این ستاد است.

وی ادامه داد: متاسفانه در سال های اخیر امور تربیتی در حال کمرنگ شدن است. آموزش و پرورش قبل از تعلیم، وظیفه پرورش و تربیت فرزندان را برعهده دارد، مسئولان این حوزه غفلت نکنند. می خواستند سند2030 را چراغ خاموش اجرا کنند که اگر هشدار جدی مقام معظم رهبری نبود می خواستند فرهنگ بیگانه را به فرزندان ما منتقل کنند.

امام جمعه گلپایگان گفت: حجاب فقط پوشش نیست، حجاب و عفاف این است که به دخترانمان آموزش دهیم که به راحتی با نامحرم ارتباط برقرار نکنند، اما متاسفانه صدا و سیما خلاف این موضوع عمل می کند. در قالب سریال ها زندگی اشرافی به تصویر کشیده می شود، چرا زندگی عموم مردم به نمایش گذاشته نمی شود؟

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه 19اسفند سالروز تشکیل بنیاد مستضعفان و جانبازان است، افزود: هدف از تشکیل این نهاد کمک به ارتقای سطح زندگی مادی، فرهنگی و معنوی مستضعفان است. گرچه این موضوع در جامعه ما ملموس نیست. هم چنین شاهد حضور بنیاد مستضعفان در گلپایگان نیستیم. بنیاد مستضعفان اموال زیادی دارد، کجا هزینه می شود؟ آیا واقعا به قشر هدف می رسد؟

وی خاطر نشان کرد: مالیات بر ارزش افزوده بر مصرف کنندگان ظلم است. مجلس باید زودتر این قانون را بردارد. کسی به فکر مصرف کنندگان نیست.

کدخبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: