• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-3495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

صدور مجوز قانونی واگذاری زمین برای شهرک قاضی بیدگل

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: پس از مدت‌ها تلاش بی‌وقفه مجوز واگذاری شرکت شهرک‌ها برای شهرک قاضی بیدگل صادر شد.

مجتبی آراسته در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، در خصوص آخرین وضعیت واگذاری اراضی دولتی در شهرستان، اظهار کرد: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است با پیگیری امام جمعه شهرستان٬ نماینده مجلس٬ مسئولان منطقه، اداره راه و شهرسازی شهرستان و همکاری‌های اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان مجوز قانونی واگذاری اراضی شهرک قاضی بیدگل به شرکت شهرک‌ها به سرانجام رسید.

وی افزود: اداره کل استان با واگذاری ۴۰ هکتار از اراضی دولتی مثبوت به نام سازمان ملی زمین و مسکن واقع در شهرک صنعتی موسوم به شهرک قاضی در پلاک ۳۰۳/۴۱۱ موافقت خود را اعلام کردند.

آراسته تصریح کرد: این مصوبه راه را برای ایجاد و پایه‌ریزی کسب و اشتغال پایدار و کمک به صاحبان صنایع باز می‌کند و از تاریخ تصویب از طریق اداره کل طی مراحل اداری واگذاری اراضی یاد شده به شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان نمایندگی کاشان و آران و بیدگل و ذی‌صلاحان و صاحبان صنایع با جدیت تمام در حال انجام است.

کد خبرنگار:  ۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: