• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-2594-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مالک سینما ایران اصفهان:

طبق تعریف پردیس سینمایی عمل خواهیم کرد

مالک سینما ایران اصفهان گفت: یک حرکت عمرانی در منطقه یک شهرداری اصفهان و در خیابان چهارباغ در حال انجام است و سعی داریم که سینما را احیا کنیم. اینجا قرار است پردیس سینمایی شود و طبق تعریف پردیس سینمایی نیز عمل خواهد شد.

غلامرضا جهانگیری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، اظهار کرد: آتش نشانی بارها در خصوص این سازه به ما تذکر داده بود و شرکت مترو نیز نسبت به این سازه به ما نامه زد. تا اینکه سازمان آتش نشانی طی نامه ای به ما اعلام و ابلاغ کرد که این سازه خطرساز بوده و نسبت به تخریب آن باید اقدام شود.

وی افزود: سوال این است که اگر این سازه تخریب می شد چه کسی پاسخگو بود؟ قطعا شخص مالک باید پاسخگو باشد و طبق ابلاغ سازمان آتش نشانی ما نسبت به تخریب آن اقدام کردیم.

مالک سینما ایران ادامه داد: هرکسی تصور می کند بنده مالک سینما ایران نیستم بیاید و با مستندات اثبات کند.

جهانگیری تاکید کرد: یک حرکت عمرانی در منطقه یک شهرداری اصفهان و در خیابان چهارباغ در حال انجام است و سعی داریم که سینما را احیا کنیم. اینجا قرار است پردیس سینمایی شود و طبق تعریف پردیس سینمایی نیز عمل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نقشه های آینده این مکان نیز در حال آماده سازی است و مدیریت شهری نیز به شدت پیگیر این موضوع که اینجا باید پردیس باشد هست.

کد خبرنگار:13023 
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: