• جمعه ۱۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-9295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه گلپایگان:

مردم از بی عدالتی گلایه دارند

امام جمعه گلپایگان گفت: سم مهلک برای نظام اسلامی این است که مسئولان نظام زندگی اشرافی داشته باشند، مسئولان نظام اسلامی که برای خود زندگی اشرافی دست و پا کرده باشند خائن به خون شهدا هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در گلپایگان، آیت الله سید علی طهماسبی در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان اظهار کرد: آمریکا، انگلیس و فرانسه در توطئه جدیدشان در شورای امنیت می خواستند علیه ایران به جرم حمایت از مردم مظلوم یمن قطع نامه بگیرند، اما تیرشان به سنگ خورد، این کشور ها باید بدانند که خدا با ما است و خدا اجر کسانی که از مظلوم حمایت می کنند را حفظ می کند.

وی در خصوص طرح دو فوریتی مجلس درباره اعاده اموال نامشروع مسئولان کشور گفت: از نمایندگان می خواهیم این طرح را هوشمندانه تصویب کنند. مردم از کمبود ها و نداشته ها خیلی گلایه ندارند، اما از بی عدالتی گلایه دارند و سوال می کنند آن کسی که قبل از انقلاب نانی برای خوردن نداشت چرا الان تریلیاردر شده است، چرا این همه اموال انباشته کرده و زندگی اشرافانه دارد.

امام جمعه گلپایگان گفت: سم مهلک برای نظام اسلامی این است که مسئولان نظام زندگی اشرافی داشته باشند، مسئولان نظام اسلامی که برای خود زندگی اشرافی دست و پا کرده باشند خائن به خون شهدا هستند و باید از مسئولیت عزل شوند، هم چنین متاسفانه غالب بانک های ما رباخوار شدند من احساس خطر می کنم، بانک ها دست از ربا خواری بردارید.

کدخبرنگار:13083

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: