• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تصمیم دارم در اصفهان بمانم

این روزهای پایانی سال برای اهالی فرهنگ و هنر در اصفهان به خصوص موسیقی روزهای به یادماندنی است، اصفهان که طی یکی دو سال اخیر از استان های پر کنسرت کشور محسوب می شود، حالا و در اصفهان ماه این دیار گنبدهای فیروزه ای کنسرت ها را یکی پس از دیگری برای اجرا به روی صحنه می برد و با استقبال مردم مواجه می شود. چنان که تا این لحظه بیشتر کنسرت های پاپ  تمدید شده اند و یا کنسرت های شامگاه گذشته نیز درخواست تمدید داده اند.

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان، شهاب مظفری یکی از خوانندگان کشور که اجرای کنسرت هایش را به تازگی و از تابستان امسال آغاز کرده است. شامگاه 11 اسفند ماه در سالن رودکی اصفهان با اینکه یک صندلی خالی دیده نمی شد برای اولین با به روی صحنه رفت تا طرفدارانش در اصفهان را تنها نگذاشته باشد.

وی با بیان اینکه اصفهان یکی از شهرهایی است که همواره علاقه داشته در آن کنسرت برگزار کند، گفت: شنیده بودم این شهر برای اجرای کنسرت حرف ندارد، اما امشب به این نتیجه رسیدم که باید در این شهر بمانم چراکه کنسرت برگزار کردن در اصفهان عجب صفایی دارد و من تصمیم گرفتم که در اصفهان بمانم.

او پس از این سخنان قطعاتی از جمله " یک عکس قدیمی"،"قسم"،"عکس قدیمی"، "دلبریتو"،"پرسه میزنم"، "میگن که عوض شدی"، "آی"، "ترکم نکن" را اجرا کرد.

به گزارش ایسنا، مهدى فردى (رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد)،امین قومى نژاد (درامز)، مجید قدیانى (کیبورد)، نوید چراغى (پرکاشن)، امید فرهودنیا (گیتار باس) او را در این کنسرت همراهی می کردند. این کنسرت به تهیه کنندگی محمد مرشدی در اصفهان به روی صحنه رفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: