• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-6094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

زندگی با طعم فرهنگ و هنر

هنرمند، هنر را به وجود نمی آورد بلکه شور و عشق درونش است که بر هر چیز بی روح اثر می گذارد و به زیبایی هرچه تمام تر آن را پدید می آورد. این گونه است که می توان دنیا را دید و شنید و برایش تا ابد خواند و خسته نشد. روزها و ثانیه ها در گذر هستند و انسان را در خود غرق می کنند، نمی توان صبر کرد و آن را نگاه داشت، تنها می توان خود را به آن سپرد و اگر عشق و شور هنر را چاشنی همیشگی زندگی کنی این روزگار رنگ بهتری به خود خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا ـ منطقه اصفهان، امروز(پنجشنبه) هم نمایشگاه ها و گالری ها علاقه مندان را برای دیدن جهانی متفاوت فرا می خوانند و هنر را همچون گذشته اشاعه خواهند داد. امروز نمایشگاه آثار کیوان سماواتیان در ساعت 16 واقع در خانه هنرمندان گشایش می یابد و تا 20 فروردین از ساعات 10 تا 20 آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه گروهی "موزاییک آرت" آثار هنرجویان خانم روستایی، امروز در ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر برگزار می شود و تا ۲۲ اسفند ادامه خواهد داشت.

حراج نقاشی های کوچک اصفهان ۲ از ساعت 16 تا 20 در گالری اکنون  برگزار می شود و تا 23 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

آثار معین رستمیان در نمایشگاه عکاسی "انسان، محیط، معماری" از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری سایان برگزار می شود و تا 23 اسفندماه آماده بازدید علاقه مندان است.

امروز نمایشگاه گروهی "یک برش کرج" از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری آپادانا برپا می شود و تا 21 اسفندماه آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

آخرین روز نمایشگاه گروهی تصویرسازی "روایت هایی از جنس خیال" در ساعت 16 تا ۲۱:۳۰ در گالری گمان برگزار می شود.

نمایشگاه نقاشی "توده‌های خوشخیم" از آثار عباس محمدی از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۰ در گالری متن برگزار می شود و تا ۲۱ اسفند به روی علاقه مندان باز است.

بازارچه صنایع دستی و دست سازهای هنری مجتمع فرهنگی فرشچیان با نام  رخداد"عیدانه" از ساعت 10 صبح تا 9 شب آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

امروز هنرستان هنرهای زیبا اصفهان، اجراخوانی"شکلک" به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی صبا رستمی را در ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می کند و تا 18 اسفند ادامه خواهد داشت.

آخرین روز نمایشگاه عکس گروهی ارامنه اصفهان به یاد زنده یاد زاون قوکوسیان از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۱۸ در گالری سعدی حوزه هنری  برگزار می شود.

آثار حامد صحیحی در نمایشگاه "محدوده ی امن" ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری امروز به نمایش گذاشته شده است و تا 24اسفندماه به روی علاقه مندان باز است.

امروز ویژه برنامه روز جهانی کلیه با شعار "کلیه‌ها و سلامت بانوان" در خیریه بهداشتی و درمانی حضرت ابوالفضل برگزارمی شود و در ساعت 9 تا 13 بازدیدکنندگان را به سوی خود فرا می خواند.

امروز تئاتر "آدامس" به نویسندگی و کارگردانی رامین سامانی ساعت ۲۰ در سالن کوچک مجموعه فرشچیان بر روی صحنه خواهد رفت. هم چنین تئاتر "دوئت؛ دو نمایش با یک بلیت" کاری از محمد جواد سجادی از ساعت ۱۸ در مجتمع هنری فرشچیان، تماشاخانه اصفهان بر روی صحنه خواهد رفت. نمایش کمدی موزیکال "سوسک پری" به کارگردانی میثم طاهری در ساعت 19 در تماشاخانه نگاه بر روی صحنه خواهد رفت. هرشب ۲ شب، یک نمایش موزیکال متفاوت با نام "عیدانه کودک" به کارگردانی اکبر کشانی و محمد امین کشانی در ساعت 19 در تالار شیخ بهایی اجرا خواهد شد.

امروز فیلم های "مادری"، "اسرافیل"، "هاری"، "ما خیلی باحالیم" و "آینه بغل" در پردیس سینما چهارباغ اصفهان اکران خواهند شد. سینما سپاهان نیز فیلم های "بدون تاریخ بدون امضا"، "آینه بغل" و "دختر عمو پسر عمو" را به نمایش می گذارد. فیلم "بدون تاریخ بدون امضا" در سینما فلسطین اصفهان اکران می شود و فیلم های "آینه بغل" و "ما خیلی باحالیم" در سینما قدس اصفهان اکران خواهند شد.

کدخبرنگار: 13091


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: