• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-6494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

هنر به پیشواز شکوفه ها می رود

این هفته در پیچ و خم خانه هایی که تکانده و کارهایی که با عجله انجام می شوند حتما باید فرصتی پیدا کنید که به دنیای هنر سری بزنید، این دنیا این هفته پر از اتفاقات رنگی است که نباید در پیچ و خم زندگی پایان سال فراموششان کنیم، این هفته هنر هر آن چه در دست دارد رو می کند تا به پیشواز شکوفه ها برود.

به گزارش ایسنا ـ منطقه اصفهان، کوچه های شهر در آخرین روزهای کاری سال پر از شوق شده اند و هنر در آن ها جاری است و دیوار رنگی گالری ها این هفته مهمان آثار هنرمندانی چون کیوان سماواتیان در خانه تجسمی حوزه هنری (از  18 اسفند تا 20 فروردین از ساعات 10 تا 20) و نمایشگاه گروهی "موزاییک آرت" آثار هنرجویان خانم روستایی در نگارخانه سیتی سنتر ( از 18 تا ۲۲ اسفند از ساعت 10 تا 22) است.

هم چنین، نمایشگاه گروهی آبرنگ آثار هنرجویان احمد حمیدی در گالری نگاه نو در ساعت ١۶ تا ٢۰ و  حراج نقاشی های کوچک اصفهان ۲ از ساعت 16 تا 20 در گالری اکنون  تا ۲۳ اسفند ادامه خواهد داشت و آثار معین رستمیان در نمایشگاه عکاسی "انسان، محیط، معماری" از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری سایان تا 23 اسفندماه آماده بازدید علاقه مندان است.

در ادامه نمایشگاه گروهی "یک برش کرج" از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری آپادانا و مایشگاه نقاشی "توده‌های خوشخیم" از آثار عباس محمدی از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۰ در گالری متن تا 21 اسفندماه برگزار می شود و آثار حامد صحیحی در نمایشگاه "محدوده امن" ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری امروز تا 24اسفندماه به روی علاقه مندان باز است.

هم چنین در دنیای صحنه و نمایش نیز تئاترها چشم انتظار مخاطبان خود هستند تا در لحظه های آخر سال تنهایشان نگذارند و در این هفته  تئاتر "در اسکله" کاری از هادی مهرابی و به نویسندگی الن گرا تا 20 اسفند در تالار سعدی در ساعت 19 به روی صحنه خواهد رفت. تئاتر "آدامس" به نویسندگی و کارگردانی رامین سامانی ساعت ۲۰ در سالن کوچک مجموعه فرشچیان بر روی صحنه خواهد رفت.

 نمایش کمدی موزیکال "سوسک پری" به کارگردانی میثم طاهری در ساعت 19 در تماشاخانه نگاه بر روی صحنه خواهد رفت. هر شب ۲ شب، یک نمایش موزیکال متفاوت با نام "عیدانه کودک" به کارگردانی اکبر کشانی و محمد امین کشانی در ساعت 19 در تالار شیخ بهایی شاهین شهر اجرا خواهد شد. هم چنین نمایش"خان بابا و قلبمه فضایی" به نویسنده و کارگردانی"کاظم زارعیان" تا ۲۶ اسفند در ساعت ۸:۳۰ و ۱۰:۱۵ صبح در سینما فرهنگیان اجرا می شود.

امروز سینما فلسطین فیلم " بدون تاریخ بدون امضا" را اکران خواهد کرد. هم چنین فیلم های "بدون تاریخ بدون امضا"، "دختر عمو پسر عمو" و "آینه بغل" در سینما سپاهان اکران می شود. فیلم های "مادری"، "اسرافیل"، "هاری"، "ما خیلی باحالیم" و "آینه بغل" در پردیس سینما چهارباغ اکران خواهند شد. سینما قدس نیز اکران فیلم "آینه بغل" را خواهد داشت. فیلم های "آینه بغل" و " دختر عمو پسر عمو" در سینما فرهنگیان نیز اکران می شوند.

کد خبرنگار: 13019


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: