• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-5892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نوروز امسال؛

500 نفر از آران و بیدگل به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند

فرمانده مقاومت بسیج آران و بیدگل گفت: برای اردوی راهیان نور حدود ۵۰۰ نفر ثبت نام کرده‌اند که نشان دهنده استقبال خوبی از سوی مردم برای سفر به مناطق عملیاتی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، سرهنگ مرتضی فرمانیان امروز(یکشنبه) در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل، اظهار کرد: مردم آران و بیدگل به خصوص قشر جوان استقبال خوبی در ثبت نام راهیان نور داشته‌اند و در طلیعه عید نوروز به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام خواهند شد.

وی تصریح کرد: برای کاروان راهیان نور امسال حدود ۵۰۰ نفر از مردم به خصوص جوانان ثبت نام کرده‌اند و با استقبال خوبی برای اعزام به مناطق عملیاتی روبرو بوده‌ایم .

فرمانیان به چگونگی اعزام کاروان اشاره کرد و گفت: امسال با یاد شهید سردار مدافع حرم مصطفی زاهدی اعزام داریم. این شهید از راویان پیشکسوت راهیان نور بودند.

فرمانده مقاومت بسیج آران و بیدگل، گفت: امسال برای اعزام مردم آران و بیدگل ۶ مرحله اعزام پیش بینی شده که ۱۱ کاروان برای بازدید از مناطق عملیاتی در عید نوروز به جبهه‌ها عزیمت خواهند کرد تا یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گرامی داشته شود.

کد خبرنگار:   ۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: