• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-15795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تجلیل از 1080 دانش آموز دختر اردستانی

مدیر آموزش وپرورش اردستان گفت: همزمان با میلاد دخت نبی مکرم اسلام(ص) از یک هزار و80 دانش آموزی که نام آنان هم نام مبارک حضرت زهرا(س) تجلیل شد.

عیسی شفیعی در حاشیه آیین تجلیل از یک هزار و 80  دانش آموزانی که نام آنان هم نام مبارک حضرت زهرا(س) است در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در اردستان، اظهار کرد: در منطقه اردستان تعداد یک هزار و 80 دانش آموز هستند که نام آنها زهرا، فاطمه و نازنین زهرا است که امروز از آنها تجلیل شد. همچنین از تعداد 88 همکار فرهنگی که هم نام حضرت زهرا است تجلیل شد.

وی درباره پروژه نیمه تمام مدرسه زینب بگم اردستان، افزود: به طور کلی پروژه های عمرانی آموزش و پرورش را اداره کل نوسازی استان اصفهان انجام می دهد.

شفیعی با بیان اینکه برای تکمیل این مدرسه یک میلیارد ریال بودجه نیاز است، ادامه داد: ساختمان مدرسه زینب بگم اردستان پیشرفت 80 درصدی دارد و با قول مساعدی که اداره کل نوسازی استان داده است امیدواریم در سال آینده یکی از قدیمی ترین مدارس اردستان مجدد نوسازی شود.

مدیر آموزش وپرورش اردستان درباره عدم حضور کشتی گیران دانش آموز اردستان درمسابقات آموزشگاه های استان، تصریح کرد: متاسفانه در سال جاری حتی یک ریال هم برای مسابقات ورزشی به اداره آموزش و پرورش شهرستان واریز نشده است.

وی با بیان اینکه با هماهنگی که با اداره ورزش و جوانان صورت گرفته است قرار شده اعزام دانش آموزان با هزینه هییت های ورزشی صورت گیرد خاطرنشان کرد: ردیف بودجه خاصی برای اعزام دانش آموزان به مسابقات ورزشی در اداره آموزش و پرورش اردستان وجود ندارد.

کد خبرنگار:13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: