• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-16095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کارشناس آب و هواشناسی آران و بیدگل:

هوای آران و بیدگل گرم، همراه با وزش باد نسبتاً شدید می‌شود

کارشناس آب و هواشناسی آران و بیدگل گفت: از روز دوشنبه تا پایان هفته هوای این شهرستان به تدریج گرم تر و همراه با گرد و غبار خواهد شد.

حسین شکری زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل در خصوص آخرین بررسی‌های هواشناسی در هفته جاری، اظهار کرد: طبق روزهای گذشته هوای گرم پدیده غالب تا پایان هفته خواهد بود که البته وزش باد نسبتاً شدید و گرم همراه گرد وخاک در روزهای پایانی هفته پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: افزایش ۳ تا ۴ درجه‌ای دما را برای روز جمعه پیش‌بینی می‌کنیم و دما در این روز به ۲۷ درجه خواهد رسید و باد نسبتاً شدید و گرم با احتمال بارش پراکنده در برخی مناطق شهرستان پیش‌بینی می‌شود، ولی پدیده غالب گرد و غبار و وزش باد نسبتاً شدید است.

شکری زاده با بیان اینکه احتمال بارندگی خوب برای هفته آینده پیش بینی می‌شود، تصریح کرد: اگر تغییرات شدیدی در مدل‌ها رخ ندهد شاهد ورود یک موج بارانی خوب در ساعات پایانی جمعه خواهیم بود که البته این سامانه بیشتر برای شمال٬ شمال غرب٬ غرب٬ جنوب غرب و برخی مناطق مرکزی فعال خواهد بود.

کارشناس آب و هواشناسی آران و بیدگل گفت: با نزدیک شدن به فصل بهار پیش‌بینی ورود امواج بارشی خیلی سخت می‌شود زیرا تغییرات بسیار بیشتر و سریع‌تر در مدل‌های فصل بهار دیده می‌شود و ثبات لازم را برای پیش‌بینی دقیق ندارند با این حال تا این لحظه بررسی‌ها نشان از ورود یک سامانه بارشی دارد.

1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار:  ۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: