• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-16195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) شهر تیران:

نخستین مسابقه ربو ترافیک در تیران و کرون برگزار می‌شود

مدیر کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) شهر تیران، گفت: نخستین مسابقه ربو ترافیک با هدف افزایش فرهنگ ترافیک در تیران و کرون برگزار می‌شود.

اکبر مهدی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در تیران و کرون، اظهار کرد: به منظور افزایش فرهنگ ترافیک و آگاهی شهروندان از قوانین راهنمایی و رانندگی نخستین مسابقه ربو ترافیک در شهر تیران برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقه ربو ترافیک با شعار "من و دوستانم ترافیک ایمن می‌سازیم " در قالب 15 تیم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در شهر تیران روز 24 اسفند ماه برگزار می‌شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) شهر تیران، تصریح کرد: این مسابقه ویژه کودکان و نوجوانان است و باید به نوجوانان میدان داده شود تا استعدادهای آن‌ها شکوفا شود و آموزش ترافیک به کودکان و نوجوانان می‌تواند از بروز بسیاری از تصادفات جلوگیری کند.

مهدی زاده اضافه کرد: در نخستین مسابقه ربو ترافیک در شهرستان، شرکت کنندگان بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی به کنترل ربات‌ها و ماشین‌های کنترلی می‌پردازند و به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

وی یادآور شد: این مسابقه با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون، کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) شهر تیران و کانون نسل جوان فردای استان اصفهان برگزار می‌شود.

1445953973591_telisna3.jpgکد خبرنگار:13073


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: