• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-16395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

455 مأموریت آتش‌نشانی آران و بیدگل در سال جاری

مدیر ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی آران و بیدگل گفت: حوادث مختلف در سال جاری بیشتر آتش‌سوزی بود، ولی مجموعاً ۴۵۵ مورد اعزام نیرو و تجهیزات را به حوادث داشته‌ایم.

حسن عباس زادگان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل در خصوص کارکرد و آمار سالیانه اعزام حوادث، اظهار کرد: حدود ۵۰ درصد اتفاقات و حوادث که در آران و بیدگل اتفاق می‌افتد به حوادث آتش‌سوزی کوچک و بزرگ اختصاص دارد که در بیشتر موارد بی‌احتیاطی عامل بروز حوادث ناخوشایند بوده است.

وی افزود: پس از حوادث آتش‌سوزی با ۲۱۱ مورد اعزام نیرو و خودرو اطفای حریق، 127 مورد آزار و اذیت مردم توسط حیوانات موزی و وحشی بوده است.

عباس زادگان تصریح کرد: در موارد دیگر مانند تصادفات منجر به آتش‌سوزی و نجات افراد گرفتار و محبوس شده در خودرو ۲۵ مورد٬ افراد گرفتار در آوار و چاه ۱۵ مورد ٬ نجات خودروهای گرفتار در کویر به خصوص جاده مرنجاب، ۱۶ مورد و نجات افراد گرفتار در آتش سوزی ۴ نفر بوده که ۲ نفر به دلیل شدت و درصد بالای سوختگی منجر به فوت افراد شده است.

وی افزود: در مورد حوادث آتش سوزی بیشترین آمار مربوط به حریق انبار ضایعات در حاشیه شهر با ۸۴ مورد آتش سوزی بوده است که در بیشتر موارد بی‌احتیاطی و اشتباه انسانی موجب بروز حوادث تلخ و خسارت شده است.

مدیر ایستگاه شماره یک آتش نشانی آران و بیدگل گفت: از مردم می‌خواهیم هنگام هر حادثه‌ای آرامش خود را حفظ کنند و با دادن آدرس دقیق محل حادثه، آتش نشانی را در انجام خدمات سریع و دقیق یاری کنند.

1445953973591_telisna3.jpgکد خبرنگار:   ۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: