• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-7194-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دست اسفند را با هنر رها کنیم

یاس ها هم دیگر غنچه کردند و نوید بهار را در شهر هنر دادند، اما هر چقدر که قدم به قدم به زیبایی های بهار نزدیک می شویم دست اسفند را هم باید رها کنیم. یاس ها اگر چه نوید شادی بخش بهار را دارند، اما در گوشه گوشه شهر در گالری ها و هنرسرا و صحنه های تئاتر هنرمندان نوید بهار را با بوی خوش هنرهایشان می دهند.

به گزارش ایسنا_ منطقه اصفهان، بازارچه صنایع دستی و دست سازهای هنری مجتمع فرهنگی فرشچیان با نام رخداد "عیدانه" از ساعت 10 صبح تا 9 شب آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

امروز آخرین روز از نمایشگاه نقاشی "توده‌های خوش خیم" از آثار عباس محمدی از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۰ در گالری متن است. آثار مرجان شاه آبادی نمایشگاه سرامیک "نقشه‌های مدور" از ساعت 17 تا 21 در گالری دوران هم چنین نمایشگاه گروهی "موزاییک آرت" آثار هنرجویان خانم روستایی، در ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر 22 اسفند ادامه دارند.

آثار معین رستمیان در نمایشگاه عکاسی "انسان، محیط، معماری" از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری سایان، حراج نقاشی های کوچک اصفهان ۲ از ساعت 16 تا20 در گالری اکنون و همچنین نمایشگاه گروهی آبرنگ هنرجویان احمد حمیدی در ساعت ١۶ تا ٢۰ در گالری نگاه نو تا 23 اسفند برای علاقه مندان ادامه خواهد داشت.

انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان بازارچه خیریه "سین هشتم" با غرفه‌های متنوع برگزار می شود و تا 23 اسفند از ساعت 8 تا 16 در تالار شریعتی دانشگاه اصفهان آماد بازدید علاقه مندان خواهد بود. 

آثار حامد صحیحی در نمایشگاه "محدوده ی امن" ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری امروز به نمایش گذاشته شده است و تا 24اسفند ماه به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه سال انجمن هنرمندان نقاش در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در گالری نقش خانه توسط خانه تجسمی حوزه هنری برگزار می شود و تا 28 اسفند ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی عکس موبایلی "انسان معاصر" ساعت ۱۶ تا ۲۱.۳۰ در گالری گمان برگزار می شود و تا 28 اسفند علاقه مندان را به سوی خود فرا می خواند.

جشنواره بهاره "بازارچه هنر پارتاک" در ساعت 10 تا 22 در زیرزمین سرای هشت بهشت برگزار می شود و تا ۲۹ اسفند آماده بازدید علاقه مندان است.

خانه تجسمی حوزه هنری اصفهان، نمایشگاه گروهی آبرنگ منتخبین اصفهان را از ساعت 16 تا 20 در عمارت سعدی برگزار می کند که این نمایشگاه تا 15 فرورین ادامه خواهد داشت. حراج "هنر کلاسیک اصفهان" نگارگری نقاشی نقاشی خط از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در مجموعه خانه صفوی به روی علاقه مندان باز است و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت.

تئاتر "آدامس" به نویسندگی و کارگردانی رامین سامانی نفس های آخر خود را می کشد و امروز همچنان نیز ساعت ۲۰ در سالن کوچک مجموعه فرشچیان بر روی صحنه خواهد رفت.

هر دو شب، یک نمایش موزیکال متفاوت با نام "عیدانه کودک" به کارگردانی اکبر کشانی و محمد امین کشانی در ساعت 19 در تالار شیخ بهایی اجرا خواهد شد. هم چنین نمایش"خان بابا و قلبمه فضایی" به نویسنده و کارگردانی "کاظم زارعیان" تا ۲۶ اسفند در ساعت ۸:۳۰ و ۱۰:۱۵ صبح در سینما فرهنگیان اجرا می شود.

فیلم های "کله سرخ"، "شاید عشق نبود" و "صحنه هایی از زندگی یک کارآگاه" در سینما سوره اصفهان اکران خواهد شد. سینما سپاهان اصفهان فیلم های "بدون تاریخ بدون امضا"و "آینه بغل" را اکران خواهد کرد. فیلم "بدون تاریخ بدون امضا" نیز در سینما فلسطین اکران می شود. فیلم های "مادری"، "اسرافیل"، "هاری"، "ماخیلی باحالیم" و "آینه بغل" در پردیس سینما چهارباغ اکران خواهند شد.

کد خبرنگار: 13019انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: