• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-16495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس اداره میراث فرهنگی بویین میاندشت:

بویین میاندشت زیر ساخت‌های لازم برای اسکان مسافران را ندارد

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بویین میاندشت گفت: نبودن هتل و مهمانسرا و نبود زیر ساخت‌های مناسب جهت رفاه حال مسافران را از کمبودهای شهرستان است.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان جواد فرهادی، اظهار کرد: 6 منطقه گردشگری و پربازدید شهرستان شامل سد و سرچشمه افوس، سد و سرچشمه آغچه، منطقه گردشگری نوغان، منطقه گردشگری پیلستون، منطقه گردشگری درّه حوض و پارک جنگلی می‌شود.

وی در خصوص امکانات مورد نیاز گردشگران در مناطق گردشگری شهرستان گفت: در بعضی از نقاط امکانات اولیه فراهم شده، ولی در نقاط دیگر به دلیل بکر بودن منطقه و به دلیل خنک بودن شهرستان هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

رییس میراث فرهنگی بویین میاندشت گفت: در فصول گرم سال پذیرای مسافران متعددی از نقاط مختلف کشور هستیم که اکثراً در مدارس شهرستان و دو کمپ موجود در شهرستان و مهمانسراهای اداری و خانه بوم گردی اسکان داده شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد:شهرستان بویین میاندشت با ۶ منطقه گردشگری و با داشتن تنها روستای تاریخی ارمنی نشین کشور و خنک  بودن در فصول گرم سال و با داشتن 12ابنیه تاریخی و پیست اسکی و با توجه به قرار گیری شهرستان در کنار جاده اصلی و ترانزیتی و محور غرب یکی از بهترین نقاط گردشگری برای گردشگران است.

فرهادی نبودن هتل و مهمانسرا و نبود زیر ساخت‌های مناسب جهت رفاه حال مسافران را از کمبودهای شهرستان دانست  افزود: جهت رفاه حال مسافران چند کمپ گردشگری در کنار جاده ترانزیتی احداث خواهد شد.


1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: