• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-9990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رضوانی:
صرفه‌جویی آب در مدارس فرهنگ‌سازی شود

فرماندار اصفهان گفت: با توجه به کاهش نزولات آسمانی، با کمبود شدید آب شرب مواجه هستیم که دستگاه‌های مختلف به ویژه آموزش و پرورش باید فرهنگ‌سازی مناسب را درخصوص صرفه‌جویی در مصرف آب انجام دهد.

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، احمد رضوانی در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به تعامل خوب نواحی آموزش و پرورش با شهرداری، اظهار کرد: در آینده، بسیاری از مسائل و مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش با همکاری و تعامل مثبت با شهرداری مرتفع خواهد شد.

فرماندار اصفهان با اشاره به تخصیص 40 تا 60 درصد از اعتبارات دستگاه‌ها از منابع مختلف، خاطرنشان کرد: امیدواریم وضعیت اعتبارات دستگاه‌ها در سال آینده بهبود یابد.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات کشاورزان و پرداخت حقابه و خسارت‌های وارده به آنان، دغدغه اصلی مسئولان است، گفت: با پیگیری‌های استاندار و دیگر مسئولان تا چند روز آینده، بخشی از هزینه‌های کشاورزان تأمین خواهد شد.

رضوانی افزود: با توجه به کاهش نزولات آسمانی، با کمبود شدید آب شرب مواجه هستیم که دستگاه‌های مختلف به ویژه آموزش و پرورش باید فرهنگ سازی مناسب را در خصوص صرفه جویی در مصرف آب انجام دهد.

وی کمبود نیرو را یکی از مشکلات آموزش و پرورش برشمرد و گفت: مشکل کمبود نیرو و مسائلی از این دست باید به طور متمرکز توسط مسئولان ذی‌ربط مرتفع شود.

فرماندار اصفهان پیرامون موضوع انتخاب معلمان نمونه نیز گفت: انتخاب معلمان نمونه ابتدا باید توسط مدارس مشخص و به نواحی و در پایان به کشور ارسال تا اقدامات مقتضی در این رابطه انجام شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های خوبی پیرامون خدمات سفر در ایام نوروز توسط دستگاه‌های مربوط انجام شده است، خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش و پرورش و ستاد خدمات سفر استان و شهرستان از چند ماه قبل تاکنون، اقدامات خوبی را درخصوص اسکان میهمانان نوروزی بالاخص فرهنگیان انجام داده‌اند.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: