• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-16695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل:

30 آموزشگاه برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده است

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: امسال با همکاری آموزشگاه‌های شهرستان توانستیم ۳۰ آموزشگاه را برای اسکان و اقامت مسافران نوروزی آماده کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل٬ محمد معدندار در خصوص آخرین وضعیت امکانات رفاهی و اقامتی گردشگران در آموزشگاه‌های آران و بیدگل اظهار کرد: امسال با همکاری آموزشگاه‌های شهرستان توانستیم ۳۰ آموزشگاه را برای اسکان و اقامت مسافران نوروزی آماده کنیم.

وی تصریح کرد: ظرفیت و استعداد آران و بیدگل در گردشگری هنوز به طور کامل شکوفا نشده و باید با همه دست به دست هم دهیم تا برای رونق این صنعت کاری انجام دهیم چون از معدود شهرهای تاریخی هستیم که به مرکز کشور نزدیک هستیم

معدندار افزود: در همین راستا آمادگی کامل را به همراه همکاران برای خدمات رسانی خوب داریم و بیش از ۲۰۰ کلاس درس را آماده پذیرایی از مسافران کرده‌ایم. در صورت نیاز باز هم تمهیداتی اندیشیده شده و سه سوئیت هم برای مسافران نوروزی رزرو شده است.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: با بررسی‌های انجام شده آموزش و پرورش ظرفیت میزبانی روزانه یک هزار نفر را دارد و با امکانات بهتر نسبت به سال گذشته آماده خدمات‌رسانی به مردم و به خصوص فرهنگیان کشور هستیم.  

1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار: ۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: