• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهر ماه 97؛

ششمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه در اصفهان برگزار می‌شود

رییس کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: ششمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه مهر ماه 97 در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود. 

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، امیر کشانی در نشست کمیته ارتباط صنعت و دانشگاه کمیسیون آموزش با رییس موسسه آموزشی اتاق بازرگانی ایران، اظهارکرد: این همایش با محور صادرات و ثروت آفرینی و با حضور صنعتگران، فعالان اقتصادی و استادان و دانشجویان دانشگاه های استان اصفهان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در این همایش نشست های تخصصی همراه با سخنرانی صنعتگران موفق در تعامل صنعت و دانشگاه در راستای محور اصلی همایش صادرات و ثروت آفرینی برپا می شود.

کشانی خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی اصفهان و ایران با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان دانشگاه محوری با همکاری سایر دانشگاه های استان این همایش دو روزه را برگزار خواهند کرد.   

رییس موسسه آموزشی، پژوهشی و دانشگاه علمی کاربردی اتاق بازرگانی ایران در این نشست، گفت: همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه تا کنون در اتاق های بازرگانی یزد، کرمان، البرز، مشهد و خرم آباد برگزار شده و دوره ششم آن در اصفهان به محوریت اتاق بازرگانی برگزار می شود.

حسین میرمحمدصادقی اضافه کرد: فراخوان مقاله این همایش فروردین سال آینده اطلاع رسانی می شود و دانشگاهیان و فعالان اقتصادی سراسر کشور می توانند با ارسال مقاله در این همایش شرکت کنند. 

وی تعامل صنعت و دانشگاه را فرصتی مغتنم برای درآمدزایی دانشگاه ها و حل مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی برشمرد و گفت: سالانه چند هزار پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دردانشگاه انجام می شود و گره چندانی از مشکلات صنعت را باز نمی کند. افزایش تعامل صنعت و دانشگاه می تواند این پایان نامه را هدفمند و موثر کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: