• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9612-12688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سلطان حسینی:

رییس قبلی هیئت دوچرخه سواری سوابق و تخصص لازم را نداشت

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: در مجمع انتخابات قبلی رییس هیئت دوچرخه سواری فردی انتخاب شد که توانایی، تخصص و سوابق لازم را برای تصدی ریاست هیات دوچرخه سواری نداشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، محمد سلطان حسینی امروز (سه شنبه) در مجمع انتخاب رییس هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان که در تالار افتخارات و اجتماعات سرای ورزشکاران برگزار شد، اظهار کرد: در مجمع انتخابات قبلی این هیئت فردی انتخاب شد که توانایی، تخصص و سوابق لازم را برای تصدی ریاست هیئت دوچرخه سواری نداشت و این عدم موفقیت در انتخاب فردی اصلح باعث ضعف کاری و فعالیتی در هیئت استان شد که امیدواریم در این مجمع با در نظر گرفتن تمام شرایط و توان مدیریتی کاندیداها، انتخاب صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: این موضوع که زمانی تعداد دوچرخه‌ها در اصفهان بیشتر از دوچرخه سوارها بود، اکنون جزء ایدآل ها و آرمان‌های ما در حوزه ورزش و سلامت شده است که امیدواریم با توجه به شرایط ترافیکی و آلودگی هوا برای داشتن شهر و مردمی سالم دوباره شاهد حضور پر تعداد دوچرخه سوارها در شهر باشیم.

وی افزود: در کنار توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، توسعه اخلاق و فرهنگ نیز موضوع مهمی است که در فدراسیون دوچرخه سواری کشور کاملاً مشهود است و این به لطف حضور افرادی توانمند و متخصص از جنس این رشته در رأس فدراسیون است.
1445953973591_telisna3.jpg

کدخبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: