• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-7594-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آخرین نفس های زمستان را تنها نگذارید

بهار یک تحول است، در این تحول نه تنها درختان و زمین رنگی تازه به خود می گیرند، بلکه هنر نیز یک قدم به جلو حرکت می کند و لباس تازه به تن می کند و هر لحظه که منتظر تحول هستید باید به آخرین نفس های زمستان سری بزنید، شاید شکوفه ها را در خشک ترین کوچه شهر دیدید.

به گزارش ایسنا_ منطقه اصفهان، بازارچه صنایع دستی و دست سازهای هنری مجتمع فرهنگی فرشچیان با نام رخداد "عیدانه" از ساعت 10 صبح تا 9 شب آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

امروز آخرین روز از نمایش آثار مرجان شاه آبادی نمایشگاه سرامیک "نقشه‌های مدور" از ساعت 17 تا 21 در گالری دوران، هم چنین نمایشگاه گروهی "موزاییک آرت" آثار هنرجویان خانم روستایی، در ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر است.

آثار معین رستمیان در نمایشگاه عکاسی "انسان، محیط، معماری" از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری سایان، حراج نقاشی های کوچک اصفهان ۲ از ساعت 16 تا 20 در گالری اکنون و هم چنین نمایشگاه گروهی آبرنگ هنرجویان احمد حمیدی در ساعت ١۶ تا ٢۰ در گالری نگاه نو تا 23 اسفند برای علاقه مندان ادامه خواهد داشت.

انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان بازارچه خیریه "سین هشتم" را با غرفه‌های متنوع برگزار می شود و تا 23 اسفند از ساعت 8 تا 16 در تالار شریعتی دانشگاه اصفهان آماد بازدید علاقه مندان خواهد بود. 

آثار حامد صحیحی در نمایشگاه "محدوده ی امن" ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری امروز به نمایش گذاشته شده است و تا 24اسفند ماه به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه سال انجمن هنرمندان نقاش در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در گالری نقش خانه توسط خانه تجسمی حوزه هنری برگزار می شود و تا 28 اسفند ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی عکس موبایلی "انسان معاصر" ساعت ۱۶ تا ۲۱.۳۰ در گالری گمان برگزار می شود و تا 28 اسفند علاقه مندان را به سوی خود فرا می خواند.

جشنواره بهاره "بازارچه هنر پارتاک" در ساعت 10 تا 22 در زیرزمین سرای هشت بهشت برگزار می شود و تا ۲۹ اسفند آماده بازدید علاقه مندان است.

خانه تجسمی حوزه هنری اصفهان، نمایشگاه گروهی آبرنگ منتخبین اصفهان را از ساعت 16 تا 20 در عمارت سعدی برگزار می کند که این نمایشگاه تا 15 فرورین ادامه خواهد داشت. حراج "هنر کلاسیک اصفهان" نگارگری نقاشی نقاشی خط از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در مجموعه خانه صفوی به روی علاقه مندان باز است و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت.

تئاتر "آدامس" به نویسندگی و کارگردانی رامین سامانی امروز برای آخرین بار ساعت ۲۰ در سالن کوچک مجموعه فرشچیان بر روی صحنه خواهد رفت.

هر دو شب، یک نمایش موزیکال متفاوت با نام "عیدانه کودک" به کارگردانی اکبر کشانی و محمد امین کشانی در ساعت 19 در تالار شیخ بهایی اجرا خواهد شد. هم چنین نمایش "خان بابا و قلبمه فضایی" به نویسنده و کارگردانی "کاظم زارعیان" تا ۲۶ اسفند در ساعت ۸:۳۰ و ۱۰:۱۵ صبح در سینما فرهنگیان اجرا می شود.

امروز آخرین روز اکران فیلم های "بدون تاریخ بدون امضا"و "آینه بغل" در سینما سپاهان اصفهان و فیلم "بدون تاریخ بدون امضا" نیز در سینما فلسطین و فیلم های "مادری"، "اسرافیل"، "هاری"، "ماخیلی باحالیم" و "آینه بغل" در پردیس سینما چهارباغ خواهد بود و از فردا سینما با فیلم های جدید میزبان علاقه مندان خواهد بود پس فرصت را از دست ندهید.

کد خبرنگار: 13019
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: