• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-17195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

۱۵ خانه ورزش روستایی، در کاشان به بهره برداری رسید

معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: با اعتباری معادل سه میلیارد ریال خانه های ورزش در 15 روستای این شهرستان به بهره برداری رسید .

به گزارش ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، حمید رضا مومنیان، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید به پشتوانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم در حوزه های مختلف دستاوردهای بسیار بزرگی داشته که در طول ۴۰ سال عمر انقلاب وجود نداشته است، اما متاسفانه برخی از سر بی انصافی آنها را نادیده گرفته و سیاه نمایی می کنند.

وی افزود: تزریق نگرانی و ناامیدی به جامعه، خیانت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و متاسفانه در این زمینه جامعه ما خیلی متضرر شده است و حتی حوزه اقتصاد آلوده به این رفتارهای غیراخلافی و سیاسی شده است که با اندک مشکلی، ناامیدی بین جوانان شیوع پیدا می کند و همه چیز را سیاه نشان می دهند.

معاون استاندار و فرماندار کاشان تصریح کرد: گشایش هایی که در حوزه های اجتماعی و فرهنگی شاهد آن هستیم دستاوردهای بزرگی است که با ایستادگی دولت در مقابل تندروی ها و افراطی گری ها ایجاد شده است.

مومنیان تاکید کرد: دولت دوازدهم حقوق شهروندی را به عنوان یک سیاست کلی و استراتژیک در کشور با این نگاه دنبال کرد که مردم ضمن آشنایی با حقوق خودشان در قوانین ومقررات کشور، بهره برداری و بهره مندی از این حقوق را مطالبه کنند و مورد غفلت قرار نگیرد.

 وی گفت: یکی از حقوق شهروندی، بهره مندی از مواهب در حوزه نشاط و شادی اجتماعی است که ورزش یکی از مصادیق آنها است. در فضای شاد و با نشاط، خلاقیتها شکوفا می شود و در غم و اندوه نمی توان کار خلاقانه انجام داد.

فرماندار کاشان ادامه داد: گاهی حوزه های فرهنگی اجتماعی خودمان را کم اهمیت جلوه میدهیم و وزرشهای بومی محلی سرشار از حرکت، نشاط و معنویت است و نمونه بارز آن ورزش باستانی است.

وی تاکید کرد: ورزش های بومی محلی باعث می شود ما به ریشه و اصالت خودمان وصل شویم تا گسست بین نسلها اتفاق نیفتد و آن نشاط و پویایی 
واقعی در جامعه شکل بگیرد.

 مومنیان گفت: فرصت تفریح و ورزش برای دختران و زنان در جامعه کم است. با وجود آن که زنان و دختران نیمی از بدنه جامعه را تشکیل می دهند اما نیمی از فرصت های جامعه و محیط ورزشی به علت برخی محدودیت ها در اختیار آنها نیست و ما باید فضای سالم و امنی را برای بهره مندی دختران فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا، در این آیین خانه های ورزش در روستاهای غیاث آباد، چنار، برزآباد، کمال الملک، قه، راوند، استرک، حسن آباد، مشکات، دره، کامو و چوگان، ازوار، مرق و جوشقان قالی به بهره برداری رسید و سال گذشته نیز ۲۱ خانه ورزش در روستاهای کاشان افتتاح شده بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: