• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-6092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهرعلیزاده:
از راهکارهای منتقدان "طرح کارگروه سازگاری با کم‌آبی" استقبال می‌کنیم

استاندار اصفهان با تأکید بر اینکه از راهکارهای منتقدان طرح کارگروه سازگاری با کم‌آبی استقبال می‌کنیم، گفت: هیچ طرحی بدون ایراد نیست و کسی که از آن انتقاد می‌کند، باید راهکارهای لازم را هم داشته باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده در خصوص واکنش برخی از نمایندگان نسبت به "طرح کارگروه سازگاری با کم آبی"، اظهار کرد: خوشبختانه اغلب نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در جلسات مختلف حضور داشتند و در جریان کامل برنامه‌ها بودند که با درک و فهم صحیح از موضوعات از این طرح حمایت کردند.

وی افزود: در صورتی که نماینده‌ای با بخشی از این طرح مشکل داشته باشد، نظر آن‌ها برای مدیر ارشد استان محترم است و همین که تلاش می‌کنیم با تصویب این طرح‌ها، با برنامه پیش رویم، ارزشمند است و اگر این گونه طرح‌ها در گذشته اجرا می‌شد وضعیت بهتری را شاهد بودیم.

استاندار اصفهان، اظهار کرد: کشاورزی در تمام نقاط استان پایین‌ترین سطح از برداشت آب و بیشترین آسیب را داشته است و اگر ایده و فکری بود به این نقطه نمی‌رسیدیم.

وی بابیان اینکه قطعاً به طرحی که ارائه شده، ایراداتی وارد است و از انتقادات استقبال می‌کنم، تصریح کرد: کسی که انتقاد می‌کند باید راهکار لازم را هم داشته باشد و منتظر راهکارهای صاحب نظران از این ایده هستیم.

مهرعلیزاده خاطرنشان کرد: در این طرح از صنایع پرآب بر، ما به ازای تامین آب پایدار برای صنعت، مبالغی را دریافت می‌کنیم که این مبالغ در ۱۲ طرح که معطوف به استفاده بهینه از آب، پساب و طرح‌هایی با کشت‌های جایگزین، ایجاد اشتغال و الگوی صحیح کشت و آبیاری و ساماندهی مسیر رودخانه است، هزینه می‌شود تا بتوان مشکل آب را مدیریت کرد.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: