• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-17495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عضو شورای اسلامی شهر نوش‌آباد:

شهر زیرزمینی اویی به روی علاقه‌مندان باز است

عضو شورای اسلامی شهر نوش‌آباد گفت: با هماهنگی شهردار پلمب  شهر زیر زمینی نوش‌آباد فردا باز می شود و این شهر تاریخی آماده پذیرایی از میمانان نوروزی است.

قاسم کوهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در آران و بیدگل، در خصوص اتفاقات اخیر پیرامون پلمب شهر زیر زمینی نوش آباد اظهار کرد: با اختلافات پیش آمده بین اداره اوقاف شهرستان و شهرداری نوش‌آباد آب انبار دوم که به عنوان ورودی استفاده می‌شد توسط دادستانی پلمب شده بود که از فردا با هماهنگی شهردار این شهر این پلمب رفع می شود.

وی افزود: شهر زیر زمینی اویی از دو آب انبار گذر می‌کند و با توجه به اینکه آب انبارها در اختیار اوقاف است مشکلی مبنی بر تأخیر اجاره بهای آب انبار بین شهرداری و اداره اوقاف پیش آمد.

این عضو فرهنگی شورای اسلامی شهر نوش‌آباد گفت: این شهر تاریخی و قدیمی از بزرگ‌ترین شهرهای زیر زمینی دست کن دنیاست و به زمان ساسانیان باز می‌گردد و گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان برای بازدید از این بنا به شهر نوش‌آباد می‌آیند.

کوهی گفت: به همراه همکاران در شهرداری و دیگر ادارات شهر به دنبال رفاه حال مسافران و گردشگران هستیم. وظیفه همه است تا به رونق گردشگری کمک کنیم.


کد خبرنگار: ۱۳۰۹۴


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: