• جمعه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-3895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پلمب رستوران‌های متخلف اردستان

مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان اردستان از پلمب سه واحد صنفی رستوران در اردستان به ‌دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی خبر داد.

سید ابوالفضل میرابوطالبی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، اظهار کرد: در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی که از ابتدای اسفند ماه 96 تا کنون توسط بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط و ادارات صنعت معدن و تجارت و تعزیزات حکومتی انجام شد 670 مرکز توزیع کالا مورد بازرسی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در همین راستا بیش از 90 بازرسی از امکان عمومی و 190 بازدید از اماکن بین راهی انجام شده است، افزود: در این بازرسی‌ها مقدار 191 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل استفاده کشف و معدوم شده است.

مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: به منظور رسیدگی و ساماندهی رستوران های سطح شهر، امروز با حضور کارشناسان بهداشت محیط  و هم چنین بازرسان صنعت، معدن و تجارت بازدیدهای لازم از این اماکن صورت گرفت.

میرابوطالبی با بیان اینکه در این بازدیدها مقدار 100 کیلوگرم سندان مرغ که برای استفاده در غذا استفاده می شد کشف شده است، افزود: سه واحد صنفی رستوران به ‌دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی با دستور قضایی پلمب شد.

میرابوطالبی تصریح کرد: طرح بازرسی تا پایان روز 15 فروردین ادامه دارد و مردم می‌توانند هر گونه تخلف در زمینه مسائل بهداشتی و غذایی را به مراکز بهداشتی اعلام کنند.

کد خبرنگار:  13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: