• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شهر:

برخی اتفاقات در شهرداری فاجعه است

رئیس کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: این اتفاقاتی که در یک سازمانی رخ می‌دهد و کار به جایی می‌رسد که پیمانکار برای شهرداری تعیین تکلیف می‌کند فاجعه است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، نصیر ملت صبح امروز (یکشنبه) در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر قرار باشد قدری شفاف سازی در این شهر رخ بدهد "خیلی‌ها" باید پاسخگو باشند. چه در دوره قبلی و چه کسانی که هنوز در بدنه شهرداری هستند.

وی با بيان اينكه برخی اتفاقات در شهرداری فاجعه است، ادامه داد: یک سازمانی به هر دلیلی بدهکار است و زیان انباشته دارد، اما این فاجعه است که کار به جایی برسد که پیمانکاران برای شهرداری تعیین تکلیف بکنند و اسم بیاورند که فلان شخص اجازه نمی‌دهد فلان زمین به فروش برسد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: لازم است سازمان مربوطه به صورت شفاف به شورای شهر توضیح بدهد که چرا یک نفر وارد سازمان شهرداری می‌شود و شلوغ می‌کند و دست می‌شکند.

به گزارش ایسنا، در آخرین روزهای سال گذشته گروهی از طلبکاران سازمان عمران شهرداری اصفهان، به این سازمان حمله کرده و به اقدامات تخریب گرانه پرداخته اند.

سعید کوهرنگ بهشتی- مدیر عامل سازمان عمران شهرداری اصفهان در واکنش به اظهارات این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان پاسخ داد: اگر شهرداری اصفهان با رکود رو به رو است، سازمان عمران شهرداری در شرایط بحرانی به سر می‎برده است.

وی ادامه داد: بر حسب اتفاق آن فردی که اشاره شد به سازمان حمله کرده و دست کسی را شکسته بود، کمترین طلب را از شهرداری اصفهان داشت و طلب ایشان تنها 11 میلیون تومان بود. حتی 10 میلیون تومان برای وی چک صادر شده بود.

رئیس سازمان عمران شهرداری اصفهان گفت: افرادی که نمی‌توانم نام ببریم از این سازمان دل نمی‌برند و هم چنان تلاش می‌کنند فضای این سازمان را با تحریک‌های خود بر هم بزنند.

وی در رابطه با وضعیت کارمندان این سازمان گفت: در هشت ماهی که در این سازمان هستم، هشت حقوق و پنج شبه حقوق به کارمندان پرداخت شده است و امروز این سازمان در شرایط آرامی به سر می‌برد.

کد خبرنگار: 13051


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: