• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا اصفهان خبر داد:

کاهش سهم آب شرب اصفهان

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: سهم ورودی آب به تصفیه خانه باباشیخعلی 10تا20 درصد کاهش یافته است و این مهم 56 شهر و روستا که اصفهان بزرگ را تشکیل می دهند را با افت آب مواجه می کند.

سید اکبر بنی طبا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص کمبود آب اظهار کرد: به علت کاهش سهم تخصیص آب شرب در شبکه توزیع افت فشار در بخش های جنوبی کلانشهر اصفهان به خصوص محور کشوری اتفاق افتاده است.
 
وی افزود: افت فشار در طبقات فوقانی رخ می دهد، چراکه بر اساس سیستم های توزیع آب تا طبقه دوم آبرسانی انجام می شود و تمام سعی و تلاش آبفا بر این است که توزیع عادلانه آب انجام گیرد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اصفهان ادامه داد: سهم ورودی آب به تصفیه خانه باباشیخعلی 10تا20 درصد کاهش یافته است و این مهم 56 شهر و روستا که اصفهان بزرگ را تشکیل می دهند را با افت آب مواجه می کند، اما در برخی از مناطق محلی شدت افت به دلیل منابع محلی موجود کمتر است.

بنی طبا با اشاره به اینکه مناطق جنوبی شهر اصفهان به خصوص محور کشوری به دلیل شیب تند افت فشار آب را مشهودتر دریافت می کنند، تصریح کرد: در حال بررسی محور جنوب اصفهان به خصوص کشوری هستیم تا این موضوع رفع شود و سعی می شود تا آغاز اردیبهشت ما این مشکل نیز مرتفع شود.

کد خبرنگار:13023انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: