• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-9095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست فرمانداری گلپایگان:

فضای سبز با آب شرب آبیاری نشود

سرپرست فرمانداری گلپایگان گفت: اغلب ادارات دارای فضای سبز هستند و نیاز است راهکاری در پیش گرفته شود که این فضاهای سبز با آب شرب آبیاری نشود.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در گلپایگان، محمدرضا توسلی در اولین جلسه شورای اداری سال جاری ضمن تاکید بر استفاده دستگاه‌های اجرایی از کالاهای ایرانی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در حد امکان راه را برای سرمایه گذاران تسهیل کنند. همچنین باید تکریم ارباب رجوعان خصوصا خانواده شهدا و افراد نیازمند در دستور کار قرار داشته باشد.

وی ادامه داد: در زمینه مصرف آب، برق و گاز، ادارت باید به گونه ای عمل کنند که خود الگوی مردم باشند، ضمن اینکه پیشنهاد می‌دهم در صورت امکان اداره آب و فاضلاب همراه با قبض به هر منزل یک سر شیر آب که آب را با هوا مخلوط می کند بدهد تا به صرفه جویی آب کمک شایانی شود.

سرپرست فرمانداری گلپایگان گفت: اغلب ادارات دارای فضای سبز هستند که نیاز است گامی در راستای جداسازی آب شرب از فضای سبز برداشته شود. در این راستا مصوبه‌ای از سوی شهرداری به کمیته انطباق آمده بود که رد شد، اما می خواهیم مجددا این مصوبه به کمیته ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد.

توسلی افزود: در سال جدید اعتباراتی که برای ادارات در نظر گرفته می شود براساس عملکرد و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های آن اداره خواهد بود. ادارات به پخش اذان و نماز اول وقت اهتمام داشته باشند. ضمن اینکه از شهرداری می خواهیم در میادین اصلی شهر پخش اذان را انجام دهند.

کد خبرنگار: 13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: