• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کوهکن:
برای حل مشکل آب باید طرح های کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشیم

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در رابطه با مساله آب تدبیری با ارائه طرح‌های کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشید به خصوص در رابطه با برخورد قاطع با برداشت‌های غیرقانونی از منابع آبی.

به گزارش ایسنا، محسن کوهکن در پایان جلسه علنی امروز در تذکری شفاهی به وزیر نیرو، با بیان اینکه باید موضوع خشکسالی را جدی بگیریم، اظهار كرد: در رابطه با مساله آب تدبیری با ارائه طرح‌های کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشید به خصوص در رابطه با برخورد قاطع با برداشت‌های غیرقانونی از منابع آبی. از صداوسیما نیز می‌خواهم با برنامه‌ریزی همه‌جانبه در رابطه با مساله آب فرهنگ‌سازی لازم را انجام دهد.

وی در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصريح کرد: در رابطه با واگذاری شرکت ذوب‌آهن به بخش خصوصی قبل از ارزیابی نهایی اقدامی صورت گیرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری دیگر اضافه کرد: برف سنگین استان تهران و نوع آراستن تهران در ایام نوروز و عدم انجام کارهای فرهنگی که رویه بود، حتی در حد نداشتن یک خوشامد برای مسافرانی که در ایام نوروز به تهران سفر کرده بودند از جمله مسائلی است که در افکار عمومی مردم برای ارزیابی عملکرد مدیران از جناح‌های مختلف باقی خواهد ماند.

نماینده مردم لنجان در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، گفت: در رابطه با انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان که ماه است مدیرکل ندارد اقدامی صورت گیرد و حتما فردی که توان کاری با هر گروهی را دارد باید به این مقام منصوب شود.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: